Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féléves körüli babád gyakran...

Féléves körüli babád gyakran van a földön? Ilyenkor mit teszel alá?

Figyelt kérdés
Van egy készlet habtapi, de az csak 10 db. Félek, hogy ha csak egy pléd van alatta megfázik. Ti hogy oldjátok meg? És azt, hogy ne unatkozzon? A ti babátok kúszik már?
2010. ápr. 28. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szőnyeg, arra pléd."Játszott" a játékaival. Igen már mászott
2010. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs szőnyeg. Egy plédet összehajtva terítek le, arra ráteszem a játszóívet és csókolom.Ha hűvös van felöltöztetem gatyóba,zokniba, és működik. 5 hónapos a lurkó, még nem kúszik, ezért forgatni szoktam hasról hátra, és fordítva.Jól el van, de néha letelepedek mellé.
2010. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ilyen idősen, sőt már előbb is, folyamatosan a földön volt a babám. én nem tartottam soha a kiságyban, csak éjjel...

a szönyegen volt még egy pléd, és azon volt, de 6 hónaposan már mászott, úgyhogy nem lehetett bekorlátozni egy plédre.

2010. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Enyém 8 hónapos, nem teszek alá semmit. Szalagparketta van, vagy csempe. Néha hanyatt esik, de hamar megtanulja, hogy hogy kell úgy esni, hogy a feje ne érje a földet. (Ő a másodikom, az elsővel én is jobban aggódtam :o) Egyelőre kúszik és ül, így játszik. Szerintem meleg van már, nem fáznak meg, zokni és nadrág van rajta (általában farmer). Unatkozni, na azt nem szokott, nővérke elszórakoztatja, na az veszélyesebb sokszor, mint ha egyedül van, és elpuffan... :o)
2010. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hós koráig szőnyegen volt a játszószőnyeg és amíg nem forgott le róla, azon feküdt. Utána már csak a szőnyeg volt (10. emeleti panel). 6 hós korában átköltöztünk új építésűbe: szalagparketta és járólap. Semmit nem teszek alá. Hiába van habtapi, max arra jó h. szétszedje. Jön-megy a lakásban 6.5 hós kora óta, úgyhogy nincs mit tenni.
2010. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Földszinten lakunk. Egy pléd (vastag, hatalmas, duplán hajtva) van alatta, azon a habtapi. Nekünk is 10 db van, ahová nem jutott, ott csak a pléd van. 6 hós múlt, egyenlőre még el van azon a számára "kijelölt" részen, de már próbálkozik a kúszással.

Elbirkózik a játékokkal, időközönként cserélem körülötte, így mindig talál valamit, ami leköti a figyelmét. Kedvencei a zenélő játékok pl: tanuló kutyus, kis zongora, de szereti a könyveket is. Önállóan kb. 30 percig el van, utána oda ülök mellé és együtt játszunk.

2010. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor 6 hónap körüli volt a babám,akkor a szőnyegre tettem a játszószőnyeget, és arra plédet, és ezen játszott a játékokkal.Mostmár nem tudok sok mindent csinálni, már mászik össze-vissza a lakásban.Van rajta body és hosszúnadrág, meleg van a lakásban, nem fázik.
2010. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!