Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem akarják egyes...

Miért nem akarják egyes anyukák szoptatni a babájukat?

Figyelt kérdés
én nem ítélkezni akarok,csak kiváncsi vagyok az indokokra.
2011. szept. 5. 18:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
"Ugye ellenőrizted, hogy ezt még senki nem kérdezte meg előtted, amit tudni szeretnél? Ha nem, bal oldalt, a menüpontok alatt, írd be a keresőboxba a kérdéseddel kapcsolatos kulcsszavakat, hátha így is megtalálod kérdésedre a választ!"
2011. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Különben nem butaság ezt a kérdés, érdemes tájékozódni, ki miért nem szoptat. A gyerek szülés, szoptatásnak annyiféle verziója, fajtája, problémája van, hogy nem is gondolná az ember. Nekem nincs gyerekem, de néha csak pislogok, jé ilyen is van. (Csöpög szex közben a tej?) :)

Aki meg már nagyon unja ezt a témát, hát nem kell elolvasni!

2011. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszi a tippet 21:46-os!

"eszembe se jutott"


hirtelen felindulásból tettem fel a kérdést,hogy milyen okból az most nem fontos.

egyébként ha el is olvasom,attól még ,kiváncsi lehetek,hogy miket írnak még ebbe a témába..

2011. szept. 6. 08:38
 14/16 anonim ***** válasza:
46%

21:19,


ugye azért érzed, hogy kissé elfogult vagy?


Írok én is pár indokot akkor, jó?


hormonzavar (és erre szedett gyógyszer)

pajzsmirigybetegség (és ere szedett gyógyszer)

pánikbetegség, szülés uténi depresszió (és erre szedett gyógyszer)

olyan családi és egyéb körülmények, melyek olyan mértékű stressznek tették ki az anyukát, amitől egyszerűen elapadt a teje

szervi okok (menthetetlenül befordult mellbimbó)



ugye azért nemcsak a melltartó nélküli szex létezik, mint indok?

szánalmas vagy.

2011. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az általad felsorolt indokok nem a nem akarják, hanem a nem tudják kategória. Köszönöm a minősítést, ilyet még nem mondtak rám, tanulságos volt.
2011. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam akiknek meg lenne a lehetőségük a szoptatásra,de nem akarják szoptatni.
2011. szept. 9. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!