Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek meddig "egészséges...

Szerintetek meddig "egészséges" szoptatni egy babát?

Figyelt kérdés
Az én babám 15 hós múlt és még reggel-este cicizik. Úgy gondolom még simán belefér, és nem szeretném elválasztani addig amíg ő sem szeretné. Már hallok dolgokat, hogy nem kéne, meg nagy, de nem érdekel. Mi a véleményetek?
2011. júl. 30. 00:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%

szoptass nyugodtan,ne hallgass senkire.Az aki csak afrikai dokumentumfilmekben látott beszélni járni tudó gyereket szoptatni,az magát minősíti.Biztos az ö gyereke 1 évesen már rég tápszeres volt.

Az első komentek sértőek nagyon ,és nem a kérdésről szólnak.de ezt már megszokhattuk.

Kérdező,aki a parton áll,nem tudja mennyire hideg vagy meleg a víz.

Olyan nincs,hogy ne lenne egészséges az anyatej.A legjobb dolog a természetes elválasztódás,ami 2-4 év között szokott megtörténni.

Kitartást neked,jól csinálod.

2011. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak! Nagyon köszönöm a pozitív hozzászólást és megerősítést! Abszolút igazságokat írsz! Mindenki maga dönti el meddig szoptat, illetve tud. Köszönöm azért mindenkinek a kommenteket!
2011. aug. 5. 15:22
 23/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,most látom az lemaradt,hogy én a 3 éves 2 hónapos lányomat szoptatom
2011. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Mi 8 hónapos korig szopiztattuk a kislányunkat, és azért csak eddig, mert elfogyott a tejcsi :(


A tápszerek, bébiételek dobozán is rajta van: a csecsemő legegészségesebb etetési módszere a szoptatás és a legjobb táplákéka az anyatej.

2011. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hát 19 hónapos koráig szopizott a Drágám. Akkor leválasztotta magát. Nem bántam, szerintem pont jó volt így. Egyik napról a másikra, egyszer kérte este, nem kapott egyből, nem hisztizett, aztán elfelejtette. Pótcselekvésként kakaót kapott esténként, meg a hajamat szereti simogatni. Azért megmaradt rendesen az anyafüggés. Köszönöm még egyszer mindenkinek a kommenteket!
2012. máj. 10. 00:47
 26/28 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy írtál, és hogy jól alakult a dolog mindkettőtöknek. 12-es voltam.
2012. máj. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém is pont 19 hónaposan szokott le,kis rásegítéssel.Kakaót adtam neki én is és nálunk is megy a hajazás.Olyan cuki,már 21 hónapos,de ha megkérdezem tőle,hol van a szopikád,még most is kihúzza a pólóm és mutat a cicimre,még emlékszik.:))

2012. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es. Örülök én is. Minden szuperül ment, tényleg a legcsodálatosabb dolog a világon a szoptatás. Nálunk sosem kérte mások előtt, abszolút diszkréten ment a cicizés. Gratulálok, hogy három gyermeket is sikerült sokáig szoptatni.

Kedves utolsó! Mi 2 évesek vagyunk, de Ő is néha, ha közel kerül hozzám, bekukkant és vigyorogva mondja, cici. Annyira édes. De mások előtt soha. Persze, hogy emlékszik rá. Azért 19 hónap nem kis idő volt, nagyon megérte szerintem. Ha lesz még gyermekem, biztos, hogy Őt is sokáig szeretném szoptatni.

Köszönöm a kommenteket!

2012. máj. 14. 03:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!