Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek Avent kézi mellszivója...

Akinek Avent kézi mellszivója van, kb. mennyi idő alatt tud lefejni kb.180ml. Tejet?

Figyelt kérdés
Csak mert kénytelen vagyok lefejni az adagját- csak onnan hajlandó enni :-(( - nekem kb. fél órába telik ez a mennyiség. És végig dől a tej. Másnak is ilyen lassú ez a megoldás?
2011. jún. 12. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb 15-20 perc.
2011. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ezér vettem elektromost (használtan potom árért, de utólag rájöttem hogy sokkal több pénznek is megérte volna minden fillérét, mert sok időt takrítottam meg vele)
2011. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
180ml-t egyszerre nem tudtam kifejni soha. Reggelente volt a legtöbb, max 150ml, de az nem sokszor volt. Én szopik után fejtem. Legtöbbször 100ml-t tudtam fejni. Én a 7-7, 5-5...fejést használtam mindig, így 32 percet fejtem, de az utolsó 3-3 1-1 percben már alig jött valami.
2011. jún. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kb 15 perc, de nekem rengetem tejem van
2011. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!