Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Új Avent-os mellszívója kinek...

Új Avent-os mellszívója kinek van?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy az a fehér kütyü ami a vákuumot képezi hogy néz ki. Én 2 éve vettem, ahoz már nem a csillagszelep járt hanem ez a sípszerű valami. Most vettem egyet a teszveszen ( pótalkatrésznek)és teljesen más kialakítása van , aki árulta azt mondja ő neki is ilyen van és nem érti mi a problémám...

Nekem még egy gumi peremmel lehetett bepattintani a helyére, ezen ilyen nincs.

Remélem érthető voltam valamennyire :))


2010. júl. 29. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én újonnan vettem januárban és szintén gumi pereme van. A közepén fehér kör és a felső részén ilyen kis fogantyú szerűség.

Az enyém baromira nyikorog, gondoltam, fel is teszek egy kérdést, hogy vajon miért.

2010. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismét én.

találtam egy képet, a d jelű alkatrészre gondolsz? (kicsit lentebb van az oldalon)


[link]

2010. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia! Nem a g jelúre, de az új már nem csillagformájú. Időközben az eladó akitől vettem elismerte, hogy tényleg hibás amit küldött, úgyhogy megoldódott a problémám.

Amúgy nekem is nyikorog a membrán ( "d" jelű), gondolom a gumi miatt.

2010. júl. 30. 09:12
 4/6 anonim ***** válasza:
A régi csillagszelep helyett most sípszerű van, igen. Sokkal jobban tart, mint a régi, és nehezebb elveszíteni. M a baj vele? :-) Én se értem, mi a problémád, nekem is új van, most ilyen az Avent mellszívó. :-)
2010. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyári hibás volt. Hiányzott az a perem amivel bepasszintom a helyére. :)
2010. aug. 26. 23:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Brendonban kicserélték, így már minden ok-s.
2010. aug. 26. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!