Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másnak is ilyen színű az...

Másnak is ilyen színű az Avent mellszívója?

Figyelt kérdés
Ma vettem a gyógyszertárban Avent mellszívót 15.000Ft-ért.Haza mentek, kibontottam és majd el kapott a sírás ugyanis nem átlátszó hanem olyan színe van az egész mellszívónak mintha kávé lett volna benne,sárga az egész.Én azt hittem olyan lesz mint az avent cumisüvegei olyan szép átlátszó.Nagyon el vagyok keseredve :(Biztos jó meg minden de olyan mintha már valami őskövület lenne :( Másnak is ilyen színű?Visszavinni nem nagyon szeretném mert ezt is olyan nehezen tudták megrendelni.....de azért 15 ezerért nem ezt vártam.........
2010. febr. 4. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát én tutira visszavinném, és megkérdezném, hogy ez a normális színe? Én ugyan 5 éve vettem az enyémet, de az még mindig átlátszó. Megértelek, és sajnállak, mert nincs tiszta érzete az embernek egy ilyet látva.

Ja, és ha nem tudnak érdemben válaszolni ott, ahol vetted, írj az avent-nek/forgalmazójának egy levelet vagy e-mailt, mellékelj képet, és írd meg a panaszod. Lehet, hogy sikert érsz el vele.

2010. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én használtan vettem,de átlátszó,nincs semmi elszíneződés.vidd vissza!
2010. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül ráírva, hogy BPA-mentes? Mert nekünk az Avent cumisüvegünk ilyen és az nem fehér! Ha esetleg ilyen örülj neki, nem káros a babádra! :)
2010. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

De rá van írva hogy O% BPA de ez így akkor is nagyon csúnya :(

Mi legyen?

2010. febr. 4. 12:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor ezért ilyen színű, én ezt választanám ha mostanában vennék mellszívót, mivel ez az anyag rákot okoz! Szerintem aki felvilágosult az nem fogja azt hinni, hogy régi! Nekünk is ilyen a cumisüvegünk és nem hinném, hogy valaki is azt gondolná, hogy régi, én direkkt ilyet kerestem, mivel sok rosszat olvastam és hallottam erről a bizonyos BPA anyagról! Nem olyan régen jöttek rá, hogy bizony a kicsi babákat ezzel az anyaggal károsítják, Amerikában már régen betiltották! Ezért is kezdtek el enélkül gyártani a nagyobb cégek, mivel fő az egészség! :) Te tudod mit csinálsz! Ha gondolod vidd vissza és mond meg, hogy olyat kérsz ami nem BPA mentes! :(
2010. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja a 11:58-as voltam! :)
2010. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azt hiszem akkor marad ez, majd megbékélek a színével :S
2010. febr. 4. 13:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Az uj tipus már ilyen, mert én is most szültem és ilyen mellszívót adtak nekem is!Engem a szín nem érdekel, az a lényeg, hogy tudjak vele szívni!!!

2010. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, én is a héten vettem, BPA mentes és ilyen színű. Engem nem zavar, még egy kicsit tetszik is. A lényeg, hogy jól működjön!

2010. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen átlátszó. De szerintem nem a színe számít. Az nem befolyásolja a hatékonyságát!
2010. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!