Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másnak is ilyen színű az...

Másnak is ilyen színű az Avent mellszívója?

Figyelt kérdés
Ma vettem a gyógyszertárban Avent mellszívót 15.000Ft-ért.Haza mentek, kibontottam és majd el kapott a sírás ugyanis nem átlátszó hanem olyan színe van az egész mellszívónak mintha kávé lett volna benne,sárga az egész.Én azt hittem olyan lesz mint az avent cumisüvegei olyan szép átlátszó.Nagyon el vagyok keseredve :(Biztos jó meg minden de olyan mintha már valami őskövület lenne :( Másnak is ilyen színű?Visszavinni nem nagyon szeretném mert ezt is olyan nehezen tudták megrendelni.....de azért 15 ezerért nem ezt vártam.........
2010. febr. 4. 11:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Undorító színe van az biztos! Én a kórházban majdnem beszóltam az egyik anyukának, hogy nem kéne kifertőtleníteni a mellszívót? Akkor még nem tudtam, hogy direkt olyan a színe. A napokban akartam venni cumisüveget, de csak ilyen koszos színű volt, meg volt színtelen, de arra nem írhatom, hogy átlátszó, mert az meg olyan homályos mintha a tej beleszáradt volna!!! Én nem tudom miért tud más cég BPA mentes cumisüveget gyártani, átlátszó színben!!!!!!!!!!!!!!?????????????????
2011. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!