Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valakinek ilyen mellszívój...

Van valakinek ilyen mellszívója? R-med. /képpel/

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet kaptam, de túl egyszerűnek tűnik. Nem tudom, mennyire hatásos ez a mellszívó, vagy esetleg vegyek másikat.

36 hetes kismama


2010. aug. 9. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd kipróbálod ha itt lesz az ideje.Ha nem jó szerintem ráérsz utána venni.Azt nem tudom,hogy ezzel nem tudod lefejni és eltenni majd???Nekem Canpol van,az 6e Ft körül van.Szerintem várd ki lesz e rá szükség.
2010. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elvileg fejés után ki kell belőle önteni a tejet, de nem tudom, nekem ez kicsit zavaros. Olyan kis gagyi valaminek néz ki.
2010. aug. 9. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt elektromos, és kézi mellszívóm is itthon, de amikor eljött az ideje csak ez volt jó! Nekem nagyon bevált!
2010. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kaptam ilyet is meg Nuk-osat is. egyiket sem használtam. Kézzel fejtem. ez amúgy úgy néz ki mint egy bicikliduda :)
2010. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

22:10 behalok a nevetéstől :-DDDDDDDDDD

Bicikliduda:-DDD

2010. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bicikliduda :DD

De egyébként igazad van, bár remélem kicsit hasznosabb :D

2010. aug. 10. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!