Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valami csodaszer vagy...

Van valami csodaszer vagy trükk? Befelé forduló a mellbimbóm, igaz tud szopizni a babám, de eléggé fájdalmas és már sebesre rágta. Jó dolog a bimbóvédő, utána még szívná a mellem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Aventes niplette, direkt erre való. Csak olvastam róla, -jó dolognak tartom, de nekem szerencsére nem volt rá szükségem- úgyhogy nem tudom, a gyakorlatban mennyire válik be.
2009. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én az Aventet használom, igaz más okból, de nekünk bejött. Próbáld ki nyugodtan!

Azért azt leírom, amit a szoptatási tanácsadó mondott, hogy hogyan használjam, mert az Neked is hasznos lehet. Szóval mielőtt felrakod, fejj a szélére egy kis tejet és kend szét, ez tartja majd a helyén. Aztán a széleit pöndörítsd vissza, mint egy szombrérót és úgy tedd rá, akkor tulajdonképpen kiszippantja a melbimbódat. Sok siket hozzá!

2009. márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat ! Mikor kezd szopizni már csillagokat látok :-) úgy szétrágta a picurim...
2009. márc. 17. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Biztos hogy jól van mellre téve a baba? Akkor is tudnak ilyen dolgokat művelni, ha nem rendesen kapják be a mellet. A sebesedésre próbáld ki a Neogranormon kenőcsöt, csak szoptatás előtt le kell mosni! Sokat levegőztesd a cicit, úgy hamarabb elmúlik.
2009. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

10 órakor írtam választ.

A sebes mellbimbódra csak tiszta lanolint használj. A többi hegesít, amit a baba szopizás közben lecuppant, így nehezen gyógyul. Ráadásul nem kell letörölni, mert nem árt a babának. Gyógyszertárban kérd, valószínüleg, hülyének néznek, de ne törődj vele. 200 forint alatt van az ára egy kis tégelynek. Biztosan használ!

2009. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elejétől bimbóvédővel szoptatok, kicsit macerás, de enélkül nem tudna a kislányom (ellaposodó). Most 4 és fél hónapos.
2009. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, kipróbálom !!!!!!
2009. márc. 17. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!