Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nem elég a tej egyből...

Ha nem elég a tej egyből akkor ha két mellből szoptatok, este még fejek is beindulhat még hogy annyi legyen mint régen? Most vagyunk négy hósak és nagyon szeretném kihúzni a hat hót

Figyelt kérdés
eszem rendesen iszom is teát is, utricát is, de három napja nagyon kevés alig elég neki és amit este fejek azt beosztom neki a napi evésekre, de nem tudom elég e neki. nem sír, mosolyog is, de sokat szopizza a kezét,
2009. márc. 16. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Az lll.hu-n hasznos tanácsokat olvashatsz szoptatással kapcsolatban.Miből gondolod, hogy kevesebb lenne a tejed? Az, hogy szopizza a kezét, nem biztos, hogy az éhségtől van. Nincs cumija? Lehet, hogy csak a szopási ösztönét csillapítja. Az én kislányom keze is sokat van a szájában kb.3 hónapos kora óta, amióta megtalálta a száját. Mostanában igaz már nem csak az öklét tömi bele, meg minden játékot, amit éppen a kezébe fog:))) Kitartás! nagycsaládos anyuka
2009. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
cumi nem kell neki, azért gondolom hogy nem elég, mert eddig a két etetés között mindig keményre duzzadtak a cicijeim, reggelre meg nagyon nagyon és azt is mind megette, így most sokkal kevesebb jut neki,
2009. márc. 16. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy már nem olyan kemények a melleid, mint az elején, az nem jelenti azt, hogy nincs benne elég tej, csak már "megszokta", hogy tejet termel és beállt a kereslet-kínálat. Nekem már kb. 3 hónap után nem voltak kemények, mégis elég a tejem. Ha éjjel kevesebbet eszik, akkor néha keményebb most is, de csak azért, mert olyankor kimarad a szopi.
2009. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!