Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Még beindulhat a tejcsim?

Bea24 kérdése:

Még beindulhat a tejcsim?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4.5 hónapos, sajnos 2.5 hónapos korában tápszerrel való hozzátáplálás miatt már nem fogadta el a cicimet. :(

Arra gondoltam, hogy megpróbálhatnám mellre tenni, vagy mellszívózni. Lehetséges még?


2011. jan. 24. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam egy igaz történetet.A második világháború alatt apácák bújtattak csecsemőket. Mellre tették, hogy ne sírjon, csak megnyugtatni, de rendszeresen. És volt, akinek elindult a teje.Csak a cumizástól.

Nekem is volt, hogy márt nagyok, ovisak voltak a gyerekeim, és szopó csecsemőt láttam, mire nekem is elindult egy csepp tej.(míg szoptattam, elég volt egy gyerek fényképét látnom, s már elcsöppent)

Próbáld ki, tedd rendszeresen mellre, de mindig éhesen!

Mellette ne adj cumit, etesd pohárból vagy kanálból! Csak te legyél a cumi is meg a dudli is, de gyakran engedd szopni! Szerintem íyg elindulhat.

Biztos, hoyg egy kis sírás, nyűgösség nélkül nem mehet, de ha kibírjátok, szerintem van esélyetek, és milyen jó lenne még neki! Még nem is olyan régen volt az a szoptatás, szerintem még könnyen megy!

Igyál jó sok tejelválasztást serkentő gyógynövény teát, és naponta 1l köménymagos levest, amit nagyanyáink ajánlottak. Hiába mondják ma, hoyg semmi alapja, de mégis be szokott válni. Ne fogyózz, aludj sokat, egyél változatosan, és nagyon sokat igyál! Ne vizet: teát, levest, gyümölcslevet, tejet!

Veszíteni nincs mit, még ha nem jönne is vissza, akkor is, egy kicsit pótolod a testi kapcsolatot, erősíted a szopóizmait - mindenképpen csak jó lehet!

Szerintem próbáljátok meg!

2011. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, erőt adtál a válaszoddal, megpróbáljuk és remélem sikerrel járunk. :)

Várok még válaszokat, ha vki nyilatkozna.

2011. jan. 24. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első válasz tökéletes, ha van erőd sikerülhet, de a cumit el kell felejteni.
2011. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2 hétig nem tudtam szoptatni, igaz előtte sem volt sok tejem, de 1 doboz laktoherb tea és utána 1 doboz urtica urens után napi 20 ml-t tudtam lefejni... feladtam. Marad a tápi.

Neked sok sikert, szerintem a remény meg van, próbáld meg!

2011. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam mint te! 6hónapos koráig fejtem napi(100ml-t sikerült csak a végén)!Az utolsó hónapban is két és fél 3 óránként fejtem,de a tejem egyre cska apadt! Végül feladtam!
2011. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!