Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet 1 mellből szoptatni?

Lehet 1 mellből szoptatni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy ki lehet-e elégíteni a baba éhségét 1 mellből?Sajnos lehet,hogy csak 1 mellből fogok tudni szoptatni,mert a másikat egyre nehezebben fogadja el,szinte semmit nem eszik belőle.Elég lenne neki csak a másik?Vagy pótolnom kellene mindenképpen tápszerrel?És ha venném neki az anyatejet?Ez hogy működik?Segítsetek,mert tapasztalatlan vagyok!2 hónapos baba anyukája
2011. ápr. 6. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Etesd nyugodtan egy mellből, a másikat meg fejd ki. Ha éhes marad a baba, akkor abból tudsz pótolni!
2011. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 15 hónapos koráig szopizott (akkor már csak este, és éjjel 1x). Szinte végig csak egy mellből adtam neki. Amikor újra megjött, előfordult, hogy este két melből kellett adnom, de csak az első, max.2nap. Aztán újra elég volt egy mell. Szóval én felváltva adtam neki: reggel pl. jobb mell, délelőtt bal mell...Nekünk ment és bevált.
2011. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Próbáld meg fordítva tartani, hogy ugyanúgy feküdjön, mint a másik mellnél. Van egy iylen szoptatási tartás is. Nekem mondjuk nem ment, de így hátha át tudod "verni", és azt hiszi, a kedvenc ciciből szopizik. :)
2011. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez az "átverés" dolog egy jó ötlet,mindenképpen meg fogom próbálni,kíváncsi vagyok bejön-e!
2011. ápr. 6. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak az egyik cicimben volt tej, 6 hónapig kizárólagosan ebből szopizott, aztán lassan elkezdett mást is kapni. Összesen 9 hónapig volt tejem, akkor kellett elkezdeni tápszerezni.
2011. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm elejétől csak egy mellből szoptatja a kisfiát,lassan 10 hónapos,de még alig eszik valamit anyatejen kívül és úgy néz ki,mint egy kis szumós,ilyen duci gyereket még soha nem láttam.
2011. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!