Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Volt összetűzésetek a védőnőtö...

Volt összetűzésetek a védőnőtökkel? Panaszkodtatok rá?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt gondom vele. Tapintatos, nem sok vizet zavar, nem erőszakoskodik. Ha hívtam készséges volt, ha kérem, jön.
2011. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem,nem volt. Igaz, hogy az enyém nem egy tolakodó, okoskodó típus,én meg könnyen alkalmazkodom. Emellett már a 4. gyereknél túl sok vizet egyik se zavarna...
2011. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi ilyesmi.
2011. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyon meg voltam vele elégedve. Ha valami olyan tanácsot adott, amivel nem értettem egyet, azt nem fogadtam meg. De az ritkaságnak számított.
2011. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem, nálam is ha olyat mondott ami nekem fura volt akkor máshogy csináltam. Nálam mondjuk kicsit már zavaró hogy hós babámaz mivel már nem tudom szoptatni, nem jótanácsokkal látott el hogy akkor mit tegyek és mit adjak neki helyette (a babám nem akart már szopizni, meg tejem sem volt, semmi csodaszer nem segített, semmi!) hanem csak minden találkopzásnál a fejét csóválja hogy jajdekár hogy nem szopizik már........mindig felsorol 5 módszert a tejtermelés serkentésére és nem érti meg hogy nekem egyik sem használt és már mindegyiken túl vagyok.
2011. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7 hós, lemaradt
2011. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Teszi a dolgát,amit kell.

Nincs vele különösebb bajom.Meghallgatom,amit mond,de vagy elfogadom vagy nem?


4 gyerkőc anyukája

2011. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs vele bajom,mondjuk sokat nem is találkozok vele.
2011. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Összetűzésen nem volt vele, mert türelmes ember vagyok. De itt panaszkodtam rá néha...
2011. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Nálunk volt "összetűzés", vagyis én közöltem vele, hogy csak akkor jöjjön ha muszáj neki, meg hogy én is csak akkor viszem le a lányom, mikor a kiskönyv szerint kötelező!


Nálunk rentgeteg gond volt a zsoptatással, és nem a helyi (mert nálunk van hál istennek) szoptatási szaktanácsadót ajánlotta egyből, hanem hogy vizsgáltassam be a tejem mert tuti nem jó!Na ugye ilyen nincs!!!!!Majd 4 hetes volt lányom mikor megemlítette a szopi tanácsadót, aki el is jött és rávilágított az eszement baromságokra amiket a védőnőm tanácsolt!


Különösebb gond nincs így köztünk, d enem látjuk egymást sűrűn!De akkor teljesen normálisan viselkedek vele, csak nekérek tanácsot, haenm a kérdéseire válaszolok és ennyi!


15 hós a lányom és még szopik!

2011. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!