Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen idokozonkent kellene...

Milyen idokozonkent kellene fejni szerintetek?

Figyelt kérdés

Koraszulott a fiam igy meg nem birom szoptatni :/.


2 hete szuletett, most itthon voltam betegseg miatt 1 hetet es 4 orankent fejtem , ejszaka meg volt hogy 6-7 ora is eltelt eppen ahogy ebredtem. Egyebkent fejesenkent meg van a 150-160 ml de egy ejszaka utan akar a 250 is. Vedono szerint nem szukseges tul szaporitani a tejet. De felek ha ritkan fejek akkor elapad egy ido utan :/.


ma 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 3-3,5 óránként fejtem, este max 4.

De te tudod neked mi a jó.

ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szoptattam, de nagyon nehezen indult az eleje, ezért a biztonság kedvéért minden szoptatás után fejtem is, és egyáltalán nem "szaporodott túl" :)

Volt egy kevés vésztartaláknak a fagyasztóban és ennyi.

Szóval fejhetsz, ahogy jól esik, majd látod, hogy a babának mennyire lesz igénye.

ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg 2 orankent 18 ml napi 2 milivel van emelve az adag :). Mar most nagy tartalekkal rendelkezek
ma 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Addig, amíg neki is szüksége lesz erre a mennyiségre y lehetsz akár tejleadó is. A kórházban általában segítenek elvégezni a vizsgálatokat.

Nekem nem ment az elején a szoptatás több okból kifolyólag, viszont nagyobb tesó is, négyszer tudtam fejni, éjjel nem fejtem és megvolt a napi adagja az első hónapban. Úgy alakítottam, hogy a későbbiekben is fent tudjam tartani a fejesek számát.

A mennyiség csökkenhet, ha kevesebbet fejed, de amíg ingert kap, nem apad el.

ma 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!