Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan válasszam el ?

Hogyan válasszam el ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom meg oszlanak a vélemények erről. 8honapos lányom cicizés közben annyira harapja a cicimet h sírnék legszivesebben. Van h rá harap és meg rántja mert fordul pl. Úgy veszem észre h inkább csak komfort cici van már. 5-6 szív és utána harapdalas van.
tegnap 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Ez valószínűleg a fogzás miatt csak átmeneti. Ha elvalasztod meg 1 éves koráig kellene neki tápszer, hisz az anyatej vagy a tápszer ily előre meg a fő tápláléka. És ha azt nem fogadná el?
tegnap 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Én 7 hónaposan választottam el a 3.gyereket, a 3.mellgyulladás után.

Persze, kaptam a savat itt a szuperanyuktól, hogy ez kifogás, kezelhető, meg lehetett volna oldani, stb.


Azt nem értem, miért nem lehet megérteni, ha valaki így dönt x oknál fogva.


(A másodikkal nem volt nyűg a szoptatás, de ő meg 8 hónaposan elválasztott magát.)


A lényeg, én Bromocriptint írattam fel.

Tommee Tippee cumisüveget nagy nehezen elfogadta. Kb 2 nap volt kínlódás a ciciért, olyankor magamhoz öleltem, megnyugtattam, kapott tápszert. 3.nap már nem izgatta a dolog.

tegnap 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is elválasztottam 7 hónaposan. Levált a mellbimbóm úgy ráharapott, sebészetre kellett menjek, mert ömlött belőle a vér és konkréten lifegett egy húscafat ami a mellbimbóm fele volt.

Hogy mit kaptam a rokonoktól mindenkitől, hogy biztos könnyebb tápszerezni. Meg hogy a másikkal attól még szoptathatnék. Mindenkit elküldtem a bús francba, mert semmi közük hozzá. Úgy gondolom elég jó okkal választottam le.

Ész megáll miért szólnak bele.

tegnap 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4honapos korában elkezdtuk a hozzataplalast doki jóváhagyásával mivel éppen h elég volt már akkor is a tejem és nem volt hajlandó el fogadni semmilyen tápszert. Tehát szerintem amire szüksége van a szervezetének azt az ételekből meg kapja. Nekem se volt eddig nyűg de nem szeretném h ez így menjen tovább. És szerintem még most egyszerűbb lenne míg érdekes számára az új íz textúra.
tegnap 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én 9 hónaposan szoktattam le, ugyan ezen oknál fogva.

Itt is megmertem kérdezni, hogy szoktassam le, ízekre szedtek. Mert ez anyának ezt tűrni kell. Minek vállaltam gyereket, ha ezt nem vagyok képes elviselni és társai.


Én szimplán nem adtam neki. Volt 2 nap sírás és ennyi.

Tápszert kapott, igaz 10 hónapos koráig, mert utána nem fogadta el.

Csak megnyugtatás képpen a lepontozóknak: orvosi felügyelet/utasítással történt minden. Azóta 6 éves, köszöni jól van.

tegnap 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy mit kaptam a rokonoktól mindenkitől, hogy biztos könnyebb tápszerezni."


Ja, kurwára...

Első gyerekem full tápszeres volt, illetve amíg tudtam minimálisan fejni (mert nem szopott), cumisüvegből kapott anyatejet, na azt nem kívánom senkinek...

Mikor befejezed az etetést, mész elmosni, sterilizálni, majd amikor mindennek a végére érsz, kb kezdheted elölről...

Akinek ez könnyebb, no comment...


(Nem beszélve arról, ha épp vagytok valahol, mennyire körülményes, vagy ha előre elkészíted, megeszi-e időben, vagy megy a kukába.)


Én is azért vártam meg a 7 hónapot, mert hozzátáplálás mellett azért már nem teljesen ez a felállás.


#2 voltam.

tegnap 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En is úgy gondolom h attól független hogy más a látásmód biztos h minden anya ugyan akkora gondoskodassal van a gyerekek felé. Nem tudom miért gondolják könnyebb útnak a tápszert az emberek. a cicit csak ki löki az ember ahogy nagyanyám mondaná és kész.
tegnap 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Az elválasztás meg az ilyesmi a te döntésed, én csak annyit írnék, hogy ez a rágcsálás nagy eséllyel a fogzás miatt van. Ki lehet próbálni, ohgy ha harap, akkor elveszed tőle a cicit és gumi rágókát adsz neki. Ha valóban szopizni akar, nem fog rágni. Akkor kezd el rágni ha már befejezte az étkezést. Jellemzően. Nem mindig, de általában.
tegnap 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!