Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan válasszam le a babát?

Hogyan válasszam le a babát?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy néz ki, hogy egy betegség és gyógyszerszedés miatt abba kell hagynom a szoptatást. Pár nap múlva 5 hónapos lesz a babám, hogy válasszam le a ciciről? A cumisüveget nem veszi el :( nagyon el vagyok keseredve ez miatt
ma 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Melyik gyogyszert kell szedned?
ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Eloszor az e-lactancia.org oldalon ellenoriznem, hogy tenyleg abba kell-e hagyni a szoptatast az adott hatoanyag mellett.(gyogyszeresz)



Ha igen, akkor szoptatasi tanacsadoval konzultalnek. Van helyszines kereso a neten.

ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

A kérdés az volt, hogyan válassza le.


Pohárból próbáld, vagy kiskanállal

ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Én próbálkoznék több cumisüveg fejjel. Nem mind egyforma, nem biztos, hogy mindet elutasítja.

Nekem egy műtét miatt kellett csak 1 hétre abbahagynom a szoptatást, az 5.üveg vált be nálunk, amiből elfogadta a lefejt tejet, késöbb tápszert.


Emellett ugyan abban a pózban fogtam, mint ahogy szoptatásnál. tök közel a mellemhez, csak épp ugye a cumisüveget tettem a szájába.


De igen, mehet kispohárból vagy kiskanállal is, esetleg svéd itatópohár. De ez mind macerás szerintem.

ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Első körben szoptatási tanácsadóval beszélnék. Nagyon sok olyan gyógyszer van, ami szoptatás mellett szedhető, csak az orvosok nem nèznek utána, mert egyszerűbb letiltani az anyát a szoptatásról.

Ha valóban el kell hagyni a szoptatást, abban is tud segíteni a tanácsadó.

ma 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

A legtobb gyogyszer mellett lehet szoptatni, nezz utana ( ne a haziorvost kerdezgesd, nekik halvany fingjuk nincs a szoptatasrol ).

Ha akarsz szoptatni, nezz utana, vagy kerj alternativat.

Irom ezt ugy hogy kronikus betegseggel, szivbetegseggel, 2 mutettel a szulesem utan szoptattam 3 evig, mert nekem fontos volt.


Ha neked nem az, akkor probalj tobb cumisuveget.

ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Ugylatszik a porral etetok lepontozzak a szoptatast partolokat, szokas szerint.
ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7


Szoptattam a gyerekem 3 éves koráig. Mindenkinek magánügye, hogy táplálja a gyerekét. A kérdés az elválasztás volt, nem a tovabb szoptatás. Az én pontozásomnak ez az oka.

ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7!

Mert az volt a kérdés, hogy szoktassa le. Ő már eldöntötte. Nem kell itt a szoptatás mellett csápolni.

"porral etetők" :D

Látod, te minősíted ezzel magad.

ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdés valóban nem az volt, amit sokan írtak, DE érdemes megemlíteni azt is hiszen ha az anya erről nem tud akkor neki ez segítség. És sokan nem tudnak arról az oldalról.


Egy idő után kénytelen hozzászokni. Enni inni valahogy kell neki.

ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!