Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervezünk! Jászberényben...

Babát tervezünk! Jászberényben melyik nőgyógyászt válasszam?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a Zrupkóhoz jártam, aki a tanácsadásokon nagyon normális volt, majd a 34. héttől mintha kicserélték volna. Dokinak jó volt, de az embersége valahol elveszett útközben.Később szülés után mikor problémám volt, akkor meg újból készségesen viselkedett. Mikor benn voltam sokan a Dalosnál szültek, nagyon dicsérték.

Ha a tanácsomat megfogadott, akkor szülésznőt válassz inkább mindenképp, ha a doki nem biztos. Én az Editkénél szültem, de nagyon jónak tartják Emesét is.

Boldog Babavárást!

2008. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors infót és a biztatást. Én egy 3. (CS J)dokihoz járok, mármint a szokásos éves vizsgálatokra, mivel még nem vagyok babás, de rá vagyunk hangolódva és épp a napokban voltam nála. Velem ez a doki normális csak a saját tapasztalataimon kívül erről a dokiról nincsennek infóim.
2008. dec. 4. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!