Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babám 100% anyatejes. Ma...

Babám 100% anyatejes. Ma mikor anyósomra volt bízva, spenótot kapott lehet baja?

Figyelt kérdés
2 hónapos babám hasfájós nagyon sokat és keservesen sír... ma anyósom amikor nem voltam ott adott neki egy kiskanál spenótota. De a kaki is nehezen megy neki és a pukik is. Lehet valami baja hogy kapott egy kiskanál spenótot?

#baba #2 hónapos #Anyajtej
2024. júl. 24. 21:10
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem többet kapott. De megegyezte, hogy ettől semmi baja nem lesz. Nekem első baba én tapasztalatlan vagyok
2024. júl. 24. 22:28
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd rosszul magad, nem a te hibád, hogy az anyósod egy idióta. Holnapra semmi baja nem lesz a kicsinek, legalább meg tudtad, hogy többet nem maradhat kettesben a gyerekkel..
2024. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
87%

A nagyobb baj, hogy egy két hónapos még nem tud szilárdat nyelni, vagy ételt forgatni a szájában.

Jesszusom, soha többet nem engedném vele kettesben.

2024. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
71%

Nem azt mondom hogy megtudom érteni, de azt látom hogy aki idősebb az sokkal nehezebben áll át, hiába logikusabb és alátámasztható hogy a mostani ajánlás a jó. Nehezíti hogy régen így is meg úgy is felnőttek a gyerekek, ez volt a mentalitás. Még ma is sokakban ott van ez a tévhit elég mélyen, annak ellenére hogy ez nem épp a legjobb.

Tehát lényeg hogy egy idősebb embertől ez még csakcsak... Persze nem azt mondom hogy normális, nem is nagyon hagynám rá ha nem muszáj.

De amikor egy 30 körüli nő azt mondja hogy a 6!!! Hetes gyerekének már most ízlik a tökfőzelék, de csak egy kis kanállal kapott ám /ő is ezt mondta.

Vagy amikor mondja a 40 év körüli nő terhesen hogy ő az 5-6 hónapos gyereknek kolbászt adott annó... Hát néztem egy nagyot. Utána meg még nagyobbat, amikor a dohányzó nő arrébb akart megállni tőle, mert terhes és gyerekek voltak mellettünk, jöhetsz ám én is cigizek. Majdnem leültem.

Vagy amikor a húsz éves kiscsaj azt mondja az 1.5 hónapos gyerekének hogy nincs hiszti, meg kell várni a 8 órát evésig.

Vannak gondok a fejekben.🙈

2024. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
20%
4 hónaposan ehet ha nagyon muszáj és tápszeres,amúgy 6 hónapos kortól lehet kezdeni az evést almalével/almapürével nem spenóttal!
2024. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
94%

"A 2 hónapos miért is nem az anyjával van? Miért van mással?"


Hogy mondjuk ne kapjon hőgutát? Nem rég egy felnőtt ember halt bele, csak mondom....

2024. júl. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
93%
Mégis miért adott neki??? Pláne, ha így is hasfájós. Ha a helyedben lennék, nagyon kiosztottam volna, és max felügyelet mellett láthatná.
2024. júl. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
93%

A gyerekorvosnál azért kérdezz rá, te is úgy leszel nyugodtabb.

Anyóssal soha többet nem hagynám egyedül a gyereket, egy percre sem, sőt, nagyon csúnyán kiosztanám.

2024. júl. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Baja valószínű nem lesz,esetleg jobban fog fájni a hasa. Anyósnak meg adnék én olyat biztos nem rakná zsebre. 🤯
2024. júl. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
89%

"A 2 hónapos miért is nem az anyjával van? Miért van mással?"

Máskor meg ha az anya nem akarja a 2-3hónapost otthagyni mással akkor szétvan szedve, hogy "rávan gyógyulva" a gyerekére és mekkora ősanya, mártír, akármi

Valószínűleg baja ennyitől nem lesz, a hasa fájhat meg megtalálod egy az egyben a pelusban, mert megemészteni nem tudja. Az biztos, hogy többet felügyelet nélkül nem maradhatna egy pillanatot sem a gyerekkel! 2hónaposnak SOHA nem adtak még, pláne nem spenótot. Régen is 3-4hónaposan kezdtek almával, almalével. De mamár mindenhol azt tartják, hogy 6 hónap. Plusz amúgy sem adunk semmit újat a babának úgy, hogy az anyja nem bólintott rá! Legyen az akár már hozzátáplált gyerek, akkor is az anyja dönti el, hogy ehet-e valamiből már vagy ő még várni akar vele.

2024. júl. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!