Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha abba hagyjon a szoptatást...

Ha abba hagyjon a szoptatást megy le a felesleges kilóból? Többi lent.

Figyelt kérdés

17 hónapos a kisfiam es cicizik még mindig. Most van a szeparációs szorongás, fogzás,... Sok minden még mindig. Cicivel alszik el és napközbeni is kéri (ezeket mar nem nagyon engedem neki) nem beteges gondolom az anyatej miatt. Ezért is gondoltam hogy addig szoptatom amíg ő úgy nem dönt hogy nem kell neki.

A kérdésem.... Szülés után elindult a fogyás aztán pár nap után jöttek vissza a kilók és. A hasam olyan mint aki megint 7 hónapos terhes. A gyűrűimet nem tudom hordani mert az ujjaim is duzzadtak. Keveset eszek mielőtt valaki azt írna hogy ne egyek sokat.

Más is volt így?

Le mennek a kilók? Hiába tornázok úgy se mozdul a mérleg.



júl. 1. 11:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
59%
Menj el vérvetelre, ha bármi van ami miatt nem tudsz fogyni az kimutatja.
júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

21 es köszönöm szépen hogy ezt le írtad! Minden választ köszönök.

Igen olyan mintha vizesedne az egész testem. (fel van fujodva) elmegyek akkor megnezeten a pajzsmirigyem. Remélem megoldodik.

júl. 1. 15:43
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, hiába nézeted meg a pajzsmirigyed. Ha továbbra is változatlan lesz a táplálkozás és ugyanennyi a mozgás, nem elsz változás csak attól, hogy kapsz egy gyógyszert.
júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én 3 gyerek gyerek után vagyok. Nagyon hízékony. Szülés után hiába szoptattam és tornáztam, semmi nem ment le. A kaját kellett rendbe tenni és le is jött 17 kiló. A mai napig hiába edzek, sajnos a kajára is figyelnem kell. A torna jó, mert formál, de nekem nem viszi le a kilókat.
júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

20-as voltam. Én pajzsmirigyesként, hiàba a gyógyszer pl a szénhidrátra ügyelnem kell nagyon. Nem fér bele szendvics már vacsorára és hasonlók. De virslihez sem ehetek kenyeret. Régen sem ettem ezekből 1 szeletnél többet naponta, de most már annyit sem lehet ha nem akarok hízni (nyilván heti 1-2×belefér, de nem naponta).

Cukor az nyilván kilőve, de régebben sem voltam soha az "egy tábla Milka lecsúszik" típusú csaj. A cukormentes keksz is, mert szémhidrát ugyan csak nem cukor.

Ergo figyelni kell.

júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!