Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babámnak már nem elég a...

Babámnak már nem elég a tejcsi. Mit csináljak? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

7 hós a babóm, eddig szoptattam, még nincs étkezés kiváltva. Délben kap főzit, de előtte szopizik.

Eddig átaludta az éjszakát, 2 hete viszont felkel éjjel. Gondoltam a fogára, de ma éjjel észrevettem, hogy tiszta száraz a pelusa. Úgyhogy szerintem azért kel fel mert éhes. Tápszert semmiképp nem szeretnék adni neki. Napközben elég a tejcsi, csak estére már elfogy. Mit tegyek, hogy este több legyen?


2010. okt. 15. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
tejpépet sem akarsz neki adni este?
2010. okt. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

adj neki tejpépet este.de szerintem nyugodtan adhatsz neki az esti szopi után vagy előtt főzeléket is.az már laktatóbb lenne neki!



24N

2010. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam, vettem is már neki, kipróbálom.

Elsőre mennyit adhatok belőle neki?

2010. okt. 15. 10:10
 4/8 anonim ***** válasza:

mennyit szopik amikor tényleg jól lakik?

tejpépből csinálj meg neki annyi millit amennyit szopizni szokott,de nem kell szerintem hogy mind megegye.de ha mégis megeszi akkor hagy egye.akkor biztos jól esik neki!



24N

2010. okt. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A babák ennyi idős kor körül kezdenek újból ébredni éjjelente. Az oka sok minden lehet (fogzás, új mozgásforma tanulása, növekedési ugrás stb.) Ha úgy gondolod, hogy az éhség a ludas, akkor a tejtermelésedet a legjobban gyakoribb/hosszabb szoptatással tudot megnövelni. Illetve az esti utolsó szopi után szaporító fejést javaslom. Ha a tejmennyiséget sikerül is szaporítani, azért még ébredhet más miatt éjjel ugyanyúgy a babád.
2010. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi köze szerintem a kettőnek egymáshoz.

Estére meg mindekinek kevesebb teje, ha kéri szoptatsd meg éjjel, hisz ő még kicsi.


nekem több mint egy éves koráig nem aludt éjjel, pedig evett rendesen, mindent, ja és most se egy jó alvó.

2010. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan ezen mentem keresztül, próbáltam szaporítani, stb, de h nem értem el vele semmit. Csak este volt kevés nekem is. (én hallottam is hajnalban a gyomra korgását.)

Most az esti szopi után kap sinlacot, az tejmentes "tejpép". Rizspép tulajdon képpen.

Segített nekünk. Habár azért hajnalban felébred továbbra is, és éhes is. De 8 órát kibír az esti szeánsz után.

2010. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ugyan úgy kell bevezetni, mint minden mást, kóstoltasd vele, nap közben.
2010. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!