Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az, hogy 5-7 naponta...

Miért van az, hogy 5-7 naponta nem elég a babámnak csak két ciciből a tejcsi? Mindig úgy tűnik, hogy apad elfele, aztán valami csoda folytán eddig visszajött, de most megint alig elég neki, tudom, mert mérem mennyit eszik!

Figyelt kérdés
Félek,hogy most már nem jön vissza!Iszok-eszek eleget!Tejserkentő bogyót is eszek!A babűm nagyon hasfájós,lehet,hogy ezért?
2009. jan. 13. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A mennyiségtől tudod,hogy nem elég neki vagya babán látod? Nem esznek egyformán 10 hetes babám van amikor 80ml-től alszik 4 órát valamikor 200 ml se elég neki!!!! Hogy megnyugodj fejj és akkor biztos "visszajön"! Szaporodik!
2009. jan. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Onnan tudom,hogy 1 mellből kiszív 140.et és még marad is benne,máskor meg kettőből se tud 120-at!
2009. jan. 14. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Délután és este eszik kevesebbet?
2009. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egész nap olyankor!

Enne ő ,csaknincs már elég egy cicibe,hiába szívja egy óráig is...

2009. jan. 15. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj ha 2 mellből szoptatod még jó is a tejtermelésnek! minél több inger éri annál jobban termel amikor a babád olyan sokat kéri a cicit azért van mert több tejre van szüksége és megcsinálja magának:) Nyugi!Pár napig tart amig több tejed lesz és visszáll minden! pihenjél is sokat! Amennyit csak tudsz!
2009. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy amig én mértem a kisfiam evéseit nem volt igazán tejem mert aggodtam a mennyiségeken 1 hónapos volt amikor befejeztem a mérést! Mára már fagyasztom is atejet! Ne mérd csak figyeld a babát!
2009. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!