Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy elég e a...

Honnan tudom, hogy elég e a babámnak a tejcsi?

Figyelt kérdés

Tegnap megpróbáltam fejni, amíg a másik mellemből szopott a babám és sajnos csak 30 ml-t sikerült lefejnem.

Mindig mindkét mellből szoptatok, a babám az 1. hónapban 700 g-ot hízott, és szopi után jókedvű. Akkor biztos, hogy nem marad éhes?


2011. jan. 9. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdö vagy? nyugodj meg a baba 100százalék nem marad éjhes.a 700g nagyon jó.

Ha szopi után jó kedvü,és nem szopogatja a kis öklét,nem sir,akkor tuti jól lakott.

2011. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jókedvű, hízott leget, nem sír= elég a tejed!!!!


nemk kell fejni, ha fejlődési ugrása lesz, többször teszed cicire és kész

2011. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az öklét szokta szopogatni, de sírni én úgy vettem észre, hogy nem az éhség miatt szokott, olyankor inkább köhögésszerű hangot ad, és a nyelvét nyújtogatja.

Ha elég neki a tej, akkor miért ilyen keveset tudok csak kifejni, sőt volt, hogy csak 20 ml-t?

2011. jan. 9. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért mert a fejővel lassabban jön a tej mint ahogy a baba szívja, vagy lehet hogy nem jól használod, kézi fejőd van?
2011. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert beállt a kereslet-kínálat
2011. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!