Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek kevésnek bizonyult a teje, sírt a baba , nem adott pótlást és most elég a tej?

Figyelt kérdés
Hogyan érted ezt el? Mennyi idő alatt állt be?
2021. nov. 27. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Persze, az első pár nap szerintem a többségnek ilyen. Én is sokszor azt éreztem, nem elég a tej, éhes a kicsi, egy-két alkalommal adtam is neki tápszert, de nem akartam beleesni abba a hibába, hogy mindig tápszerezem, ezért nem serkenti magának a tejet.


Biztos volt egy hét, mire azt mondtam, most már szerintem van elég tejem, bár 1 hónapos koráig azért néha még kapott tápszert este, ha éhesnek tűnt. Aztán teljesen beállt, és már csak anyatejes volt.

2021. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Pl növekedési ugrásnál igen. Mondjuk ott tévesen használják, hogy kevés a tej, hiszem aza nnyi amennyi addig is volt csak a babának lettek nagyobb igényei.

Nagyon sokszor kellett cicire tenni, pár nap alatt beállította magának. Vannak tejserkentő készítmények de ezek hatásossága nem feltétlenül bizonyított.

Mennyi idős a babád?

2021. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
5 hetes, szoptatás után ha még nem lakott jól vagy folyton bele aludt kiegészitettem tápszerrel, volt olyan nap hogy kellett, volt olyan hogy nem. Mostmár van, hogy mikor nem jön sok tej elkezd kapálózni, nyöszörögni. Félek hogy nem kellesz neki a cici és telljesen tápszeres lesz. Semmi bajom a tápszerrel mert szuper dolog, de szeretném én szoptatni. Ha kapálózik azt jelenti kiürült a cici és nem lakott jól? Elszurtam mindent ugye?
2021. nov. 27. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

A növekedésugrás mindig ilyen volt.. túléltük, beàllt újra.



Vissza lehet hozni, de nagy kitartás kell,hozzá, emiatt nagyon akarni kell.


Facen van csoport, ahol találsz választ., direkt szakértők válaszolnak, tutinvolt a te eseted is már más anyukànak is.


Sok sikert kívànok.

Azt, hogy úgy járj, mint én,... abbahagyatni nem tudom😉 ( túl régóta szoptatok)

2021. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!