Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt kimaradt...

Szoptatás alatt kimaradt menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2022 tavaszán szültem császármetszéssel. Az első menstruációm rá pontosan 1 évre jött meg és hellyel közzel beállt és max 1 napokat késett mindeddig...

Jelen helyzetben pénteken (06.21.) kellett volna megjönnie, de azóta semmi. Tegnap (06.24.) délután csináltam egy x -epil tesztet ami egyértelműen negatív lett. A hasam néha görcsöl, meg néha hányingerem van (ezáltal étvágyam sincs), le kell hogy üljek, de semmi más tünet nincs.


Gyermekemet szoptatom még a délutáni alváskor, este lefekvéskor, illetve hajnalban ha kel, és reggel is kéri. Sose késett még 1 napnál többet.


Meddig várjak az orvossal és vajon mi lehet az oka, hogy késik? Mikor kell aggódnom?


Köszönöm szépen a segítséget!


jún. 25. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3 nap az semmi. Akkor kell orvoshoz menni, ha majd a következő esedékes vérzés se jön meg.
jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy kistesót szeretnénk :)
jún. 25. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy szoptatás alatt minden is normális a menstruációval kapcsolatban.
jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Félrevezető a kérdés, ez még nem kimaradt menstruacio. A legvalószínűbb az, hogy most mégis késik. Az ember szervezete nem marad ugyanolyan örökkön örökké...
jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem kell előbb orvoshoz menni.
jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg szoptatsz normális .
jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Még szoptatás nélkül is lehet normális. Én voltam ilyennel orvosnál, amúgy is esedékes volt a rákszűrés is, meg ugye nem akart megjönni, de a terhesség kizárt volt, nem volt kitől (nekem szó szerint kimaradt, nem csak késett, pedig órát lehetne igazítani a ciklusomhoz, annyira pontos volt mindig). Annyit mondott, hogy semmi elváltozást nem lát, ha amúgy rendszeresen megjön időben és nem isméltődik a kimaradás akkor nem kell vele foglalkozni, néha előfordul. Ha elkezd össze vissza megjönni, vagy kimaradozni akkor menjek vissza és elkezdjük a kivizsgálást. Azóta sem volt ilyen 🤷🏼‍♀️.
jún. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!