Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitol csinalhatja ezt?

Mitol csinalhatja ezt?

Figyelt kérdés

3 hetes kis babám szopizas kozben kb. 30-40ml tud kiszivni 1 ora alatt!! Nem lakik jol , kepes lenne 2 oran keresztul nyamnyogni de akkor is nagyon ehes marad.

Ezert kiszoktam neki potolni lefejt tejjel, igy osszesen eszik 110ml-t.

Nem az a baj hogy nincs tejem, mert van!



Nem ertem mitol csinalhatja ezt? Valaki jart mas hasonloan?


Mit csinaljak maskent?

Gondolom o ilyen baba hogy lassabban eszik vagy kisebbeket sziv?!


jún. 24. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Na most itt 2 dolog lehet. Az egyik az, hogy amugy o csak enne, aludna, cumizna rajtad 0-24, ez egy teljesen normalis ujszulott “viselkedes”, szoval abban semmi nincs, ha 2 ora utan se akar leszakadni a cicirol. Sot, ez az “elvart”, igy szaporitja a tejet.

De csak Akkor, ha amugy van pisis-kakis pelus es hizik is.


A masik az, ami nalam volt, hogy tenyleg 24-bol 20 orat mellen volt, pisilni keltem csak fel. De nem nagyon hizott, pisis pelus is keves volt. Tejem volt, de rosszul szivott, le volt nove nyelve es gyenge volt az arcizam. Orvossal, szoptatasi tanacsadoval es devenyessel kellett egyutt dolgozni, mire ebbol vegre jo szoptatas lett. Meg ugye kozben a nyelvet fel kellett vagni.


Szoval lehet baj is, meg nem is. Beszelj orvossal es szoptatasi tanacsadoval szerintem.

jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A második hozzászólóhoz hasonlóan részben lenőtt nyelv, renyhék voltak a száj körüli izmai, feszes kicsit a válla. Tejem nekem is volt, azt kapott fejve, de a cumisüvegből is nagyon lassan itt ki. Nálunk konduktor és szoptatási tanácsadó segített. A nyelvét szintén fel kellett vágni.

Kitartást kívánok, van megoldás. Nálunk hat hetes, néhány napja oldódott meg.

jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én babám 7 hetes, ugyanezt csinálta 35-40ml-t tudott csak kiszívni és ezért egész nap mellen akart lenni es rajta is volt..pedig volt tejem, csak ő nem tudta kiszívni ez ment 4 hetes koráig. Sajnos így nemis hízott,kapott tápszert,de nemigen adtam neki,max 3x. Rendeződött nagyjából 2 hét múlva. 1 hete kb elég neki 10-15perc és jól lakik. Csak annyit tudok írni, hogy !
jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy kitartás!
jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 hetes növekedési ugrás is lehet, amikor egész nap mellen akar lenni, hogy szaporítsa. Ha ilyenkor te kipótolod tápszerrel, akkor nem tud eleget szaporítani magának. Beszélj szoptatási tanácsadóval.
jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat 🙂 remelem rendezodik, ma 75ml-t birt szopozni 10 perc alatt 😃😃 meg is lepodtem 😆
jún. 25. 00:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor mostmár jó lesz szerintem, nekem is így kezdődött 80ml-t tudott szopizni hirtelen és onnantól egyre jobb lett fokozatosan. 3-as vagyok
jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat remelem igy lesz 🙂
jún. 25. 20:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!