Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikorra állt be a kereslet-...

Mikorra állt be a kereslet- kínálat?

Figyelt kérdés
Iszsz 6 hetes baba anyukája vagyok, erdeklodnek, hogy meddig lesz ez kb. hogy szinte egész nap cicizik a gyermekem ? Lesz valaha ez másképp?
2021. nov. 5. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan 1 hónap volt, de 6-7 hetesen is sokat szólított még. Talán 3 hónapos korára tűnt fel, hogy jé, ez a gyerek mintha nem is enne mostanság :D
2021. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 hónapos kora körül már nem etetés volt az egész ébren töltött idő, 3 hónapos korára meg egész élhető lett a rendszer. Ébredés után eszik, meg alvás előtt.

Én a 6 hetes növekedési ugrás t nagyon megszenvedtem, mert nem tudtam hogy van olyan, de aztán utána hirtelen jobban, hatékonyabban kezdett enni.

Jobb lesz hamarosan ☺️

2021. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaposan kezdett hatékonyabb lenni.
2021. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Én mind2 gyereknél a 3 és 6 hetes növekedésugrást nagyon megéreztem


Kereslet-kínálat 3 hèt alatt beállt mind2 esetben.

Olyan 4 hónaposan lett kevesebb a szoptatás, de pl a nahy 10 hónaposan napi 6-8 -szor kérte rendes mennyiségre plusz 1-2 komfort.

A kicsi sokkal kevésbé igényelte mindig is.

Most 1,5 èves, éjjel 2 alkalommal ..nèha nappal—> este alváshoz és du alváshoz kéri, de éop csak ellenőrzi van-e benne

2021. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 2-3 hó körül, akkor fejtem az utolsó ,,felesleget", utána szépen beállt.
2021. nov. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!