Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kétségbe vagyok esve, mért...

Kétségbe vagyok esve, mért művelte ma ezt a babám? Segitség

Figyelt kérdés

8hetes,a kezdetektöl kap a napi utolsó 2 etetésnél kis tápszert.80%ban tejet eszik.cumizik is

szerencsére nem lett cumizavaros, a védőnő mondta h nem minden babánál van. ő gyönyörűen szopizik is.

ma viszont minden etetésnél 3perc után üvölt,szinte megpukkat olyan mérgesen.mikor ujra bekapja a cicit és rásziv ömlött a tej neki, de kiköpi és üvölt tovább.tehát nem a tej mennyiséggel volt a baj.mértem 40-60akat evett csak mig máskor 70-130at.volt h rá sem volt hajlandó cupppanni csak üvölt és rázza a fejét,rugkapál.

mi lehet a baj?nem izlik neki?semmi extrát nem ettem-ittam...szájpenész nincs,ogzáshoz korán van. az üvegből a tápszert elfogadta.


2010. júl. 12. 21:47
 1/5 A kérdező kommentje:
ja még annyi, h most vacsira fél óra alatt 40et birtam belerőltetni szopival, utánnA megette a 100 tápszert.már pihegett a karomon, és megprobáltam megint megkinálni ehy korty cicivel.beleszivott 2t,és megint elezdett sirni. cumit dugtam a szájába, és most megint megnugidott rögtön. már alszik el,lassan vizem letenni. mi lehet ez???:(
2010. júl. 12. 21:53
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Rájött még a cicit szívni addig a cumisüveget csak elég bekapni.Lehet,hogy hamarosan menstruálni fogsz,nálam az volt a gond attol kezdve nem fogadta el.Ha a tápszert eszi akkor ne kinozd feleslegesen.Lányomnál kinlodtam honapokig,a fiamnál amikor igy volt nem rikattam adtam neki a tápszert és nyugodt édi baba lett.Ne aggodj ö tudja mi kell neki.
2010. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Nem menstruálsz véletlen? Attól is lehet más ízű a tejed. De az is lehet, hogyrájött hogy kényelmesebb és egyszerűbb cumisüvegből enni. Szerintem ne adj neki üvegben, próbálkozz tovább. Kissé drasztikusnak hangzik, de ha elég éhes enni fog. Sok sikert!

32 hetes

2010. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislányom néha kapott cumisüvegből anyatejet, amíg itthon kellett hagynom apára, és utána soha nem akart ciciből enni, mindig úgy üvöltött, mint akit nyúztak. Azt csináltam, hogy elkezdett enni cumisüvegből, addig én fejtem, hogy beinduljon a tejadó reflex. Akkor a cicimből is folyt már a tej, így gyorsan ráraktam cicire. Akkor már elfogadta. Kb. egy hétig szenvedtem így vele, utána újra szopizott magától. De kemény egy hét volt.

2010. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:

Szerintem is lehet, hogy épp ma jött rá, hogy nem tetszik neki a dolog... :-S

Megkérdezhetem, hogy mikor és miért kap pótlást? Csak azért, mert lehet, hogy el tudnátok hagyni és akkor nem lenne több macera a "veszélygyanús" üveggel sem. (Azért merek erről írni, mert a délutáni, esti kis pótlás általában felesleges szokott lenni, csak tudni kell hozzá néhány dolgot.)

2010. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!