Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segítség! Nagyon kétségbe...

Segítség! Nagyon kétségbe vagyok esve. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Szombaton esküvői tanú leszek, és a szám sarkában megjelent valami furcsaság ma reggel. Ha becsukom a szám érzem, hogy ott van, nem repedt el, kicsit fáj és picit szúr. Ha közelről nézem akkor látszik csak. Talán kettő icipici kis pöttyből áll. Nem tudom mi ez! :S

Sohasem volt még herpeszem. Tegnap ettem egy barátnőm kajájából, de neki nincs semmi szájbaja...

Elmentem gyógyszertárba, hol kicsit megmosolyogtak, aztán adtak egy ilyen szert:

Naturlad Pasta zinci oxydati salicylata


Ezen kívül még fertőtlenítem szalicilos alkohollal, de félek, hogy nem múlik el...

És egyáltalán mi lehet ez?


2009. aug. 13. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Afta :/ elmúlni nemfog addigra mert legalább 1hét kell neki jócskán
2009. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy nem afta, mert az volt már, meg ez kívűl van, nem belül. Őszintén egy aftának jobban örülnék, ha választani lehet, mert azt nem látják kívülről az emberek!

Azért köszi

2009. aug. 13. 14:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a szer amit kaptál, hámhiányra való. Azt nem tudom, hogy mi lehet ez a szádon és elmúlik-e szombatig.
2009. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem alkohollal ne kezeld, mert az kiszáríthatja ott az érzékeny bőrt és rosszabb lesz. Nem gondolom, hogy herpesz, lehet hogy csak begyulladt valamitől. Nem lehet hogy apró pattanás?
2009. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, de biztos nem pattanás. A gyógyszertárban mondták, hogy nem tudja a nevét, de amit adott az is szárítós... mondta, hogy jó az alkohol.

Aztán azóta az utcán mondta egy ismerős, hogy fokhagymával dörzsöljem be, azt próbálom most...

Aztán lehet, hogy herpesz? :S

Herpesz lehet a szájsarokban?

2009. aug. 13. 17:54
 6/8 anonim válasza:
szerintem meg herpesz, és kell neki 4-5 nap, immunrendszertől függően
2009. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet herpesz. Az bárhol lehet. Egyszer ápoltam egy nénit, akinek a fejbőrén volt.
2009. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Halasztassad el az eskuvot!
2009. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!