Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétségbe estem segitség! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törpicuur kérdése:

Kétségbe estem segitség! Mi a gond velünk?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok , barátom 17 éves. Lassan 3 hónapja vagyunk együtt persze ez nem túl sok idő. Én hűséges tipus vagyok , elöző kapcsolatom egy és fél év volt.

Az elején minden jól ment de a barátom mostanában meg változott! Beszéltem is vele,hogy elhanyagol és azt mondta oda figyel rám. Úgy is volt egyik este ott aludtam nála mikor nekiálltunk veszekedni , de tök hülyeségen. Azon ,hogy én néha hülyeségeket meg tudok kérdezni és ez őt idegesití. Aztán megbeszéltük és azt mondta szerinte ez azért van mert ,hogy péntek-szombat megállás nélkül együtt vagyunk.(nemmndig) de szeret velem lenni!! Pedig hétköznap nem is találkozunk. Meg ha ott vagyok max este vagyunk kettesbe mert java részt a barátaival lógunk. Ami nem baj mert imádom őket. Csak ha velük vagyunk nem mindig figyel rám.

néha nem érzem ,hogy szeretne.. de tudom ,hogy szeret néha rá jön a romantika és olyankor 1000% biztos vagyok abban ,hogy szeret engem. Meg azért is rám szólt ,hogy ne mondjam neki ,hogy "szeretlek" mert azt érezni kell.

A barátai nagyon fontossak neki és néha még engem is elhanyagol miattuk. Szarul esik , nem azt mondom ne legyen velük mert persze ,hogy fontossak neki. De értitek..!!

Ha megyek hozzá még csak a buszmegállóba sem képes kijönni elém..!És valahogy mostanában úgy érzem ezekért én vagyok a híbás.

Nem tudom nekem , vagy neki kéne változni.

Én képess lennék érte bármire. De nem értem mostanában mi a gond.

Tegnap kisért ki féligmedig a buszmegállóba(teszem hozzá azért mert kutyát sétáltatott -.-)

És tök édessen hozzá szóltam : - nézd itt találkoztunk elösször.

Mire ő : -nem mondod ?-.-

Nekem itt picit már sok volt nagyon elérzékenyültem és neki álltam sírni.. mire ő azt mondta csak viccelt.. meg már tiszta ideg volt ordibált velem.(nagyon idegbeteg tipus)

Ezt így össze foglalva nem tudom mi lehet a gond.


Tanácsot kérnék ti ,hogy látjátok ezt az egészet.


köszönöm


egy kétségbe esett lány / 14


2011. máj. 20. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Elég korán kezdted ha most 14 vagy és már volt egy másfél éves kapcsolatod.

2. Szerintem valamilyen módon mindketten komolytalanok vagytok egy kapcsolathoz.

3. Ha a srácot már most "idegbetegnek" érzed akkor ez később már csak fokozódni fog. Nem jó jel.

4. Beszéljétek meg, mert ez rátok tartozik.

2011. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt írom, de a pasi nem a te eseted, sőt teljesen igazad van, hogy elhanyagol. Te ennél sokkal többet érdemelsz. Egy nőnél nem lehetnek fontosabbak a barátok.


RÚGD KI, AMÍG NEM KÉSŐ.


próbálkozhatsz avval, hogy megváltoztasd őt de nem fog menni.

2011. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha te úgy érzed, hogy nem szeret eléggé, akkor valóban baj lehet. Talán számára a jó kapcsolat nem ugyan azt jelenti, mint számodra. Próbáld neki ezt elmagyarázni. Ha vevő rá, akkor esetleg változhat.

Az egészből nekem az jön ki, hogy te fiatal létedre, sokkal romantikusabb alkat vagy mint ő. Ezt nehéz megváltoztatni.

2011. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen az valószínű hogy nem egymáshoz illetek. Főleg ha már a 3. hónapban ilyen.
2011. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eleinte kúrva jó volt minden :D kb 2 hete ilyen
2011. máj. 20. 09:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elején mindig jó. De együtt maradni csak azzal érdemes ,aki tiszteli és becsüli benned az embert. A szerelem vagy a fellángolás pár év/hónap és elmúlik. Ameddig a fiúnál tart az újdonság varázsa (ha azt hiszi szerelmes) akkor hónapok múltán visszaáll alapállapotra.


A jelek szerint a barátod nem volt szerelmes, csak tetszettél neki. Ha szerelmes lenne beléd, még évekig te lennél a kis hercegnője neki.


Másik: az élet közel sem olyan romantikus dolog, mint várnád. A fiúk meg nincsenek ilyenre beállva ,ahhoz tényleg nagyon szeretniük kell egy lányt, hogy olyanokat is észrevegyenek, hogy holt találkoztatok legelőször.


21/L

2011. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj hogy ezt írom és nyugodtan lehet lepontozni de....

12 évesen már "kapcsolatban" voltál és most 14 évesen is ott alszol egy 17 éves srácnál!Szóval gondolom hogy már 13 évesen biztos hogy nem voltál szűz!

Az én anyukám tudod mit csinált vna ilyen esetbe?A fülemnél fogva húzott vna haza a sráctól és JOGOS lett vna!

Egy az h egy 12-13 éves lány még testileg se,nem h érzelmileg nincs megérve egy KAPCSOLATRA!

Kettő meg az h anyukád is fasza csaj lehet ha ezt megengedi!

Én 15 évesen mehettem először discoba,anyukámnak sokáig tartott beadagolni h bulizok és pasizok,csomó veszekedés,hiszti stb h ha nem engedett el valahova és a többiek meg mehettek,de így felnőtt fejjel BÜSZKE VAGYOK a szüleimre h nem engedtek elkurvulni meg mindenféle szart megcsinálni taknyos léttemre!

Én nem vagyok öreg,24 éves vagyok én is sok hülyeséget megcsináltam "fiatalon",lassan babázni fogunk,és engem nem érdekel h milyen ütemeben fejlődik a világ és h a mai fiatalok már 12 évesen orrvérzésig basznak ahol tudnak,de ha az én gyerekemnek 12 évesen csak a halvány gondolat megfordul a fejecskéjében a szexelésről hát biz' isten megnyúzom!

Ne hari a vulgáris kifejezésért de 24 évesen szépen leesett az állam!Ja,és gratulálok azoknak akik párkapcsolati tanácsokkal látják ezt a kislányt!Mondhatom jó felé fejlődik a világ!:(

2011. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó, úgy leírtad, hogy elakadt a lélegzetem! teljesen igazad van!!!!!!:)
2012. ápr. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!