Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Vissza tarthatom a fiam, hogy...

Vissza tarthatom a fiam, hogy ne menjen szeptembertől iskolába?

Figyelt kérdés
A fiam 2003 dec.9-én született.Sajnos sokat felsőléguti beteg,asztmás kruppos is.Keveset járt az oviba és ez meg is látszik a viselkedésén.Az iskola érettség felmérésen,elég jól teljesített,de az óvónénije is és én is úgy gondoltuk,hogy jó tenne neki ha még egy évet oviba maradna.Ma reggel viszont közölték,hogy mennie kel!van erre mód,hogy ezt én döntsem el?
2010. márc. 22. 08:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,sajnos későn kaptam őket!Mi időben jeleztük,hogy szeretném vissza tartani.Januárban még azt is mondták,hogy megtehetem és csak hétfőn mondták azt,hogy mennie kel isibe.Beszéltem az óvónénivel,aztán azzal aki felmérte,azt mondták nyugodtan engedjem mert jól teljesített és biztosan nem lesz vele gond.Aztán az iskola igazgatónőt is megkérdeztem és mindhárman egybehangzóan azt mondták,hogy gyógypedagógiai felmérésre lenne szükség ahhoz hogy vissza tarthassam,de nem gondolják,hogy a Fiamat oda kellene vinni mert oda sokkal problémásabb esetekben szoktak fordulni.Én sajnos elhittem és beírattam az iskolába.Nehezen törődöm bele(még ráadásul válni készülünk,biztosan ez is megviseli),de a Fiacskám mostmár örül hogy megy a kispajtásaival,sajnálom nagyon de mostmár bele vágunk:(
2010. márc. 24. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!