Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Éjszakai alvás elötti éktelen...

Éjszakai alvás elötti éktelen ordítás mittől lehet 7 hetes babánál?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hetes, minden éjjeli alvás elött eszeveszetten ordít, hiába nem éhes, tiszta a pelus, hasfájásra kap gyógsyszert stb. olyan mintha nem lenne hajlandó elaludni, van hogy fél kettőig ordít! Ráadásul mellettem alszik. Mit tegyek, hogy ez ne így legyen minden este? Napközben sem alszik csap pár órát. SOS!
2010. jan. 22. 12:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hm, szegényke, valamitől nagyon félhet, nem? Sötétségtől?
2010. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Keveset alszik, ettől kifárad estére, túlpörög. Így már nem tud elaludni. Ha többet és többször aludna nappal, akkor este is könnyen el tudna aludni. Ehhez szükség lenne arra is, hogy egyedül el tudjon aludni. Fura, de tényleg így működik.

Ajánlom ez a cikket és az egész oldalt is.

[link]

2010. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem 7 hetesen még nem nagyon van olyan, hogy fél a sötétben.

Nem lehet, hogy pont a hasfájásra kapott gyógyszertől fáj a pocakja? Nálunk mindkét gyereknél felerősítette a pocakfájást, mindkettőnél két-háromféle szert kipróbáltunk, mindegyikkel csak erősödtek a fájdalmak.

2010. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, Infacolt kapott hasfájásra, de csak ordított, és az espumisan vált be.
2010. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Szerintem,sőt biztos,hogy nem állt be nála az alvási ciklus és ezért van fönt este többet,de,ne aggódj nemsokára elmúlik.Nappal ne legyen csönd az a lényeg!Lefekvéskor legyen sötét,énekelj neki,simogasd,az megnyugtatja.

5 hónapos kislányomnál bevált,mára átalussza az éjszakát.

2010. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Azt se tudja, mivan! Nem állt be az éjjel és nappal, csináld, ahogy tudod, altatsd, be fog állni. Kicsi még!
2010. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Fáj a hasa!Attól,hogy gyógyszert kap még fájhat neki!
2010. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
lehet,hogy nem szeret sötétben lenni az én lányomnál is ez volt semmi baja nem volt mégis orditott! és mikor fel kapcsoltam a villanyt ugy csendbe volt és fél óra mulva már aludt is! probáld ki csak ne hogy ez miatt felcserélje az éjszakát a nappalal,ugyhogy csak kis fényt csinálj ha tudsz!
2010. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl fáradt az alváshoz. Tudom, hogy hülyén hangzik, de van ilyen sajnos.


Mikor szoktatok fürödni? Leírnád nagyjából hogyan telnek a napjai? Milyen gyógyszert kap hasfájásra, mikor és hogy adod?

2010. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam, arra hogy lehet túl fáradt általában este 8 fele fürdetjük. Hasfájásra jelenleg az angol vízet kapja, próbáltuk már a papaverines görcsoldót, chamomillát is!
2010. jan. 26. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!