Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány óra éjszakai alvás után...

Hány óra éjszakai alvás után ébresztenétek/ébresztettétek fel két hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok, hogy "öt órája alszik, akkor ideje enni", hanem amikor tényleg nagyon sokat képes aludni.
2011. júl. 29. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehány. Két hónaposan már nem kell éjjel ébreszteni enni. Mennyi az a nagyon sok alvás? 12-13 óra? Mert az normális az ő korukban. Ha nem beteg, nem azért aluszékony, akkor ébreszti a gyomra. Ők már nem annyira kicsik, hogy ébresztgetni kelljen enni. De, ha nagyon aggódsz, akkor ébresztgesd, de ne nagyon, félálomban is tökéletesen tudnak enni, aztán alszanak tovább. Valami ilyesmi az álometetés.
2011. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha egészséges, szépen fejlődő és gyarapodó baba, akkor hagynám aludni.
2011. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább örülj, ha átállt arra, hogy átalussza az éjszakát. Ha elkezded ébresztgetni, újra megszokja, és nehéz lesz rávenni, hogy aludjon. Az én lányom is 2 hós korától végigaludta az éjszakát, én nagyon boldog voltam miatta.
2011. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ezért nem ébreszteném fel. Ha éhes, úgyis jelzi! A fiam két hónaposan már átaludta az éjszakát, ez annyit jelentett, hogy este 9 től reggel 8ig egyhuzamban, mukkanás nélkül!
2011. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kislányom olyan Csipkerózsika, hogy néha képes 15 órát is aludni! (A "néha" az heti 2-3 alkalmat jelent, a többi napokon alszik 9-13 órát.) Sőt, talán többet is, mert LEGKÉSŐBB 15 óra után kiveszem az ágyból. Nem beteg, nem aluszékony, szépen fejlődik. Mostanában már 12 óránál többet nem hagyom aludni, de nem tudom, hogy jól teszem-e...
2011. júl. 29. 12:11
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, az nem jutna eszembe, hogy éjszaka ébresszem, én is örülök, hogy alszik, 6 hetes korától egész éjszaka. De azért az este 10-től másnap délután 1-ig mégiscsak túlzás...
2011. júl. 29. 12:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha nem ébresztettem, ma is 13 órát aludt egy huzamban. Egyébként szépen fejlődik, gondolom, hogy baj lenne vele, ébreszteném.
2011. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdekes minden esetre. Gyerekorvos mit mond? A tejedet fejjed közben nehogy elapadjon mert, ha ritkán cicizik így járhatsz. Azért irigyellek.
2011. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem még az orvost. Nem fejtem eddig a tejemet közben, mert délután viszont másfél óránként szopizik, szóval így is eszik naponta 6-7 alkalommal. Most már úgy van, hogy délelőtt 10 óra körül érzem olyannak a melleimet, mint normál esetben reggelre.
2011. júl. 29. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!