Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai nem alvás, magától...

Éjszakai nem alvás, magától helyrejön vagy keressek valami más alternatívát?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kórházban voltam 8 napot és azóta a kisfiam aki most lesz 10 hós nem alszik éjjel.Ha alszik is akkor is 2-3 órát egyhuzamban.Szinte egész éjjel a cicimen lógna.Előtte jó alvó volt,szinte 3 hós kora óta minden éjjelt átaludt(kivéve a fogánál néhány éjszakát).Vajon emlékszik rá,hogy nem voltam itthon vagy valami más lehet?
2011. ápr. 17. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan megrázkódtatás érte a kicsit.

Igazán szerencsés vagy, hogy jó alvó babád van. Az én kisfiam 13 hósan aludta át az első éjszakáját. Addig gyakran kelt. Ő is anyatejes baba volt. Bár én nem voltam annak a hive, hogy minden ébredéskor ciciztessem. Megpróbáltam visszaaltatni, sétáltam vele, megnyugtattam és ezt most is hasonlóképpen csinálnám. Igy a cici csak enni kellett neki, szépen megtanulta, hogy megnyugodni máshogy is lehet.

Szerintem ne kényszeritsd semmire, mert annál rosszabb lesz. Majd magától visszaáll. Egyelőre téged félt nagyon és ez érthető is, hisz az anyukája vagy és nagyon szeret.

2011. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, vsz szeparációs szorongása lett az elválástól. sztem nem kell tenni semmit, most ezt ő igényli, és majd magától elmúlik. legalábbis nálunk elmúlt a szepa. szor. magától. és az éjszakai nemalvás is.
2011. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez valószínű,hogy attól van,hogy fél megint eltünsz mellőlle!

Kitartás idővel meg fog szűnni!

2011. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Az elmúlt két éjszaka javulni látszik a helyzet,már csak 1x kelt fel!
2011. ápr. 19. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!