Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A 9 éves lányom minden éjjel...

A 9 éves lányom minden éjjel nálunk alszik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 22:06
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim válasza:

Én 9 éves koromig átjártam anyáékhoz aludni, az iker tesóm meg 13 éves koráig.Lassan mindenki megszokta.Végül nem tudom miért, de nem ment többet.

Szerintem vegyetek addig is egy nagyobb ágyat:P

2010. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:
nagy gond van
2010. okt. 30. 13:26
 53/58 anonim ***** válasza:
Ha csak hajnalban megy át hozzátok az miért rossz?Hagy aludjon veletek,ha nagy lesz akkor már ugysem fog veletek aludni.semmi probléma nincs ezzel szerintem.
2010. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Te gyereked, még jó, hogy nem a szomszédba megy át aludni.Ez van, ha nem tudod leszoktatni erről akkor majd idővel kinövi, és tényleg cikinek fogja tartani, ha már 13-14 évesen is veletek alszik hajnalonként.
2010. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Egyrészt Kamu! Ki mond ilyet a picijének: ha maj lesz "pasija".


Másrészt én is sokszor átszöktem, mert féltem a sötétben!!


Ma is félek a sötétben, a férjem kisérget pisilni...


Kivizsgáltattam, de mivel egyéb pszichés problémám nincs, így a pszichiáter által javasolt gyógyszert nem fogattam el... Nem mérgezem magam azért, mert félek a sötétben...


Ki kellene deríteni, mi az oka... A picilány nem poénból szaladgál át, tuti...


22/L

2010. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Jó a házasságotok? Tartalmas a nappalotok? Vannak programjaitok, beszélgettek, játszotok együtt napközben?

Tudod, hogy mi történik vele a héten, mit szokott álmodni, mik a félelmei?

Előbb ezeket kell megoldani.

vagy pszichológushoz menni.

2010. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Szia+

És mi a gond, amiről ma írtál 3 szót?


Az eredeti kérdéshez csak annyit fűznék, hogy ha titeket nem zavar, hogy ott alszik hajnaltól, akkor hagyd. Ha zavar, akkor beszéld meg vele, és ahányszor átmegy, mindig kísérd vissza a helyére. Elég nagy már, hogy megértse. Legfeljebb néha egy-egy jutalom ottalvós-éjszakát iktassatok be neki. :)

Enyém 3,5 éves koráig aludt velünk, és már akkor is elfogadta egy hét alatt, hogy nem jöhet át.

2010. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Mi az a nagy gond?


Egy éve lassan, hogy még mindig ezt a csontot marcangoljátok?


Szerintem is kamukérdés.

2010. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!