Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A 9 éves lányom minden éjjel...

A 9 éves lányom minden éjjel nálunk alszik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 22:06
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az jutott eszembe, hogy nem lehet hogy tényleg a kutya zavarja? Nincs másik szoba ahova át tudnátok költöztetni, ahol nem hallani a kutyát? Az unokatesoméknál a radiátor zörgött és mindig panaszkodott a gyerek, aztán úgy alakult hogy szobát cseréltek és rájöttek tényleg zavaró a radiátor. Ők meg azt hitték, hogy kitalálta a gyerek.
2010. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy van ott kutya 2 méterres helyen három a szomszéd szomszédjánal.
2010. jan. 14. 07:22
 43/58 anonim ***** válasza:
50%
Keresaztlányom 10 éves nagyon rossz alvó annyáékkal aludt 8 éves korában is elmondtuk neki hogy ezt csak a kis gyerekek csinálják és a nagylányok már a saját ágyukban alszanak el illetve kelnek fel ha ezt sem érti meg akkor nagyon egyszerü veszl egy zárat és bezárod a szobátok ajtaját a lányodat meg lefekteted a saját ágyába
2010. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
59%
Na jó de ha a kutya ugatás zavarja és attól nem tud aludni (feltételezzük, hogy igazat mond) vagy megijed és fél, akkor egy zár az ajtón mit old meg? Tényleg kiváncsi vagyok, légysz aki ilyeneket javasol, írja le részletesen, mert nem értem. Azt el tudom képzelni, hogy azután nem megy be az anyjáékhoz, hiszen ott a zár (mondjuk ezt alapból beteg dolognak tartom, de lépjünk túl rajta) és akkor mondjuk gubbaszt az ajtó előtt vagy a szobájában az ágyában.És akkor hogyan tovább? Lesz egy kialvatlan gyerekük aki nem alszik az ő szobájukba?
2010. jan. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim válasza:
100%
A gyerek igen is félhet a sötétben(vannak igen különösen érzékeny képzelő erővel megáldott emberek). Mindenképpen beszélgess el vele,hogy egyedül kell aludni, fedezze fel,hogy milyen egyedül aludni.És ha egy jó ideig nem lesz barátja? Akkor majd pl 20 évesen is köztetek fog aludni? A legnagyobb baj ezzel az,hogy a férjeddel elhidegültök egymástól és a gyerek lesz a fő vétkes. Másik megoldás a pszichológus.Sokban tud segíteni és találgatások nélkül oldja meg a problémát.
2010. jan. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim válasza:
74%
10 éves koromig átjártam anyukámhoz aludni. nem tudom miért csináltam, egyszerűen félelmetesnek tűnt a szobám :)
2010. jan. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim válasza:
51%
Vegyél neki egy nagy macit akkor lesz kihez odabújnia.
2010. jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim válasza:
29%
Vegyetek neki egy nagy mackót, legyen mellette az ágyában!
2010. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
78%
Ha átmegy éjszaka,ne legyél lusta és vidd vissza az ágyába!!! He kell 20-szor!! Következő nap már nem megy át annyit vagy lehet,hogy egyáltalán. Állj a sarkadra!! Te vagy a felnőtt,ő meg egy gyerek,akinek korlátokat kell szabni. Gondolom nem tart puskát a fejedhez,úgyhogy vidd az ágyába!!!!
2010. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
szia! kár volt rászoktatni, de ha már így alakult: mindig kísérd vissza, ha átmegy. tudom, hogy kényelmetlen, de tényleg mindig, mert ha hol igen, hol nem, akkor csak megkeveredik.
2010. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!