Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A 9 éves lányom minden éjjel...

A 9 éves lányom minden éjjel nálunk alszik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 22:06
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Beszéltem vele és nem használt.


medig kisérjem még az ágyába? egy éve már probálkozom.

2010. jan. 10. 13:33
 12/58 anonim ***** válasza:
54%
Zárd be az ajtótokat és akkor nem tud bemenni! És mi van ha rajtakap szex közben? Vagy olyat nem csináltok (nem megbántani akarlak csak sok gyerekesnél ellaposodik a dolog)? És akkor még azt mondják ez jó, mert nem lesz tőle semmi baj! Na persze, ezért nem fogom én soha magam mellett altatni a gyerekem..
2010. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál. nincs kulcs az ajtonkhoz.
2010. jan. 10. 18:44
 14/58 anonim ***** válasza:
86%
Akkor viszont marad a szakember segítsége, mert valahol mélyen lehet a lelkének problémája. Ez nem kritika feléd, ne értsd félre.
2010. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
54%

Én egy kulcs készítő szakember segítségét ajánlom kb. 2000 Forintért. :D

De ha fél szegény gyerek, akkor marad a pszichológus.

2010. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
78%
Erről nem a gyerek tehet ti szoktatátok hozzá. Lassan 10 éve igy megy ez felnőt korára is kihat majd. Ne te legyél felháborodva. Keresd fel a helyi nevelési tanácsadót, vagy fektesd az ágyába hiszti és babusgatás nélkül.
2010. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
100%

Na most ha kulcsra zárja az ajtót, mit old meg? Hallgatja bentről, ahogy alánya próbálkozik bemenni? És ettől várja, hogy az egyébként valszeg érzékeny lánya összekapja magát? Ki kéne deríteni miért megy át hozzátok? Rosszat álmodik? Fél valamitől? Van e egyéb problémája, ami arra utal, hogy nincs rendben a lelkével valami? Mert valami oka csak van, hogy átmegy. És akkor arra az okra kellene megoldást találni. Pl ha fél, akkor kislámpát betenni.

Egyébként az egyik ismerősőmnél az oldotta meg a problémát, amikor tévét kapott a gyerek. Megmondták neki hogy csak akkor kap a szobájába, ha ott is alszik és a gyerek fogta magát és átcuccolt. Kb ennyi idős lehetett mint a te lányod. A barátnőm, nagyon sokáig aludt az anyukájáék szobájában (persze nem gondolom, hogy normális), de akkor költözött külön, mikor a testvére elköltözött otthonról és csak ő alszik abban aszobában.

2010. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
65%
nem tudom bár én a gyerek vagyok nem a felnőtt de én magamtól "szoktam át" az egyedül alvásra! lehet ha nagyobb lesz ő is cikinek tartja és leszokik a dologról!
2010. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
47%
ti rontottátok el, mostmár nehéz lesz megoldani... már kisbaba korától kezdve külön ágyban kellett volna aludnia
2010. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
87%

És mit jelent a hajnal, kora reggelt vagy valójában az éjszaka közepét?

Ja és ha valaki megmagyarázná: mit rontottak el szülők és mikor? És miért vándorol ez a gyerek, ahelyett, hogy aludna reggelig? Mi okozza, hogy hajnalban megébred és átmegy a szülei szobájába? Mert tényleg kiváncsi vagyok.

2010. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!