Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 23 hónapos lányom étvágya...

23 hónapos lányom étvágya rettenetes. Azt hittem, ahogy nő, majd az étvágya is nő, de nálunk az evés kész harc. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Sok módszert kipróbáltam már, de eredménytelenül. Természetesen, mikor mi eszünk, ott ül az asztalnál, de pár falatnál több nem megy le. Volt, hogy vártam, majd szól, de reggel 9-6-ig csak pár szál ropit kért, az meg elég kevés!!! 2 hónapja Vitacolan szirupot eszünk, de semmi. A tej viszont bármikor jöhet(150-150-250 ml, regg-délben-este).Nem merem elhagyni, ez legalább benne van. Konkrét tippeket kérek azoktól, akik sikeresen megoldották ezt a problémát.
2009. márc. 24. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A tejet hagyd hadd igya...béres csepp nagyon jó vagy aloe vera...mi most eskimo kid et eszünk kisfiamnak még jobb lett az étvágya mint eddig volt...2,5 éves.
2009. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia. kislányom 3 éves. most javult az étkezése. eddig reggel 100 ml kakaó. tízórai 2 ek vmilyen reggeli, v 2 keksz, v 2 ek rizs. ebédre 1/2 merőkanál leves tésztával, v 4-5 ek tészta magában. vacsi pár falat vmi. imádta a paradicsomot,savanyúságot, barackot, nyers krumplit, gyümölcsöket, de nem bírt sokat enni egyszerre. kb 4 hónapja kapja a cebion szirupot. 2 hónapja zabál. most már kenyeret is eszik. azt mondták, hagyjam rá, eszik, ha kell, és amennyi kell.ne izgulj, alakul. gondolom ő se ér rá enni. de vszerintem csökkentheted a tejadagot. de nem gáz az se, ha nem.
2009. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen a Cebion Multi határozottan jó, és ha most veszel (cirka 950Ft) még pólót is kapsz ajándékba. Nekünk bevált, mi felváltva használjuk a Béressel.
2009. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. A Cebion Multiról még nem hallottam, de kipróbáljuk. A Bérest már ilyen kicsiknek is lehet adni?
2009. márc. 24. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia az èn kicsi lànyom egy tragèdia volt.VOLT

Mi kulfoldon èlunk ès a doki felir egy vitamint amink az a neve hogy natura mix.Teljesen termèszetes anyagokat tartalnmaz.Szedtuk 20 napig most 20 nap szunetet kell tartani majd ujra kezdeni.

13 kg volt.Most 14.Tudom nem sok javulàs de nekunk igen.Màr mondja hogy èhes ami mèg szinte soha nem csuszott ki a szàjàn.Jo ètvàgya van tobbszor is kèr enni ami tènyleg nàlla egy csoda!Egyèbkènt 3ès fèl èves

2009. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam a lányommal nem evett szinte semmit egész nap. Most a béres cseppet szedjük 1 éves kortól adható.Nekünk megjött az étvágya tőle.De a dokinő kiírt egy peritol nevű szirupot azt mondták az is tuti meghozza az étvágyat.Ne add fel majd enni fog a lányod is.Tudom nagyon nehéz én már amikor eljött az evés ideje már 1 görcsbe volt a gyomrom,de még sokszor most is ha éppen nem úgy eszik ahogy szokott már rettegek, hogy megint eljön az az idő,hogy nem fog enni.Ezt igazán csak az tudja akinek tényleg ilyen rossz evő a gyereke.

2009. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!