Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek 3és féléves kislány...

Mit tegyek 3és féléves kislányommal, aki most éli dackorszakát. Sokszor kell neki elmondani mindent, ilyenkor is visszabeszél és hisztizik. Fog valamit változni (komolyodni) az oviban?

Figyelt kérdés
Vannak napjai amikor mindegy hol vagyunk,ha rászólok,hogy nem szabad,annál jobban csinálja.Szinte nem járok sehova mert nem akarom,hogy mások lássák,amikor pl:tépi a saját haját.Amúgy nagyon értelmes és okos.Ha jó kedve van,és elmegyünk valahová mindig azt mondják büszke lehetek a kislányomra.Én az is vagyok,de nem tudom hogyan segíthetnék neki.Kérlek írjatok tanácsot
2009. aug. 10. 18:19
1 2
 11/11 anonim válasza:
hat, neveld meg, ugy hogy ne hisztizzen es kapjon valamit de mondjuk ne egy hogy mindig adsz neki egy cukrot mint a kutyaknak, mert egyszer megtalalja hol tartod es maris elcseszted. köss vele sok komprumisszumok akkor jobb is lesz a viszony. (nem mondom h most feltehetöen rossz, csak megjobb lesz. :) )
2010. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!