Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hajhúzás vagy fenékre csapás...

Hajhúzás vagy fenékre csapás verésnek számít?

Figyelt kérdés
Ha a gyereked nagyon rosszul viselkedik, de nem akarod megverni, akkor a fenékre ütés vagy hajhúzás szerintetek elfogadható? Ti hogy vagytok vele?

2012. júl. 27. 13:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
a fenekére rácsapnék, de a haját nem húzgálnám
2012. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az erőszak nem megoldás. A fenékrecsapás még elfogatható, de a haját én sem húzgálnám.
2012. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
A fenékre húzás is verés, a hajhúzás szintén bántalmazás.
2012. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Popsijára rá szoktam csapni, de mivel még pelusos nem érez semmit. A hajhúzás az elég durvának tűnik számomra, azt nem csináltam, nem is fogom, eszembe se jutott, hogy a haját húzogassam.
2012. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%

hajhúzás???

mit szolnál n is meghuznám a hajad repdesnél örömödbe.

én nem ütöttem meg gyerekem soha és nemis fogom

2012. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

" A fenékre húzás is verés, a hajhúzás szintén

bántalmazás"


Pontosan! Hajat ovisok húznak, meg veszekedő tesók. Eszembe nem jutna hajat húzni.

Fenékre csapás már volt, de semmit nem old meg, csak nekem lesz lelkiismeret-furdalásom.

2012. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

nem pontosan értem, nem akarod megverni ezért a haját húzod meg? most ha ezt komolyan gondolod akkor azt kell, hogy mondjam, te beteg ember vagy!

tehát a verésnél jobb a verés? gratulálok!


nem vagyok ellene a fenékre csapásnak, én fiam is már 2x kapott a fenekére mert életveszélyes szituba sodorta magát.

de ha nem akarom elverni (és mondjuk miért akarnám?) akkor büntetésbe küldöm.

vagy erőszak mentes alternatíva nem felel meg neked?

2012. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
82%
én akkor sem csinálnám ezt ... adok egy jó tanácsot ülj le mellé és beszéljetek arról amit szabad és amit nem szabad....
2012. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
Ha szép szóval nem éred el, amit akarsz, akkor a hiba nem a gyerekben van, hanem a benned! Attól, hogy ütöd, nem fogsz TE normálisabban kommunikálni. Annak még lenne értelme, ha magad ütnéd... már bocs. Egyiket sem tartom elfogadható dolognak! Meg kell tanulni, hogyan kell vele úgy beszélni, hogy elérd, amit akarsz. Ha pedig sikertelen vagy benne, az nem a gyerek hibája!
2012. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Parancsolj, nagyokos utolsó: (17:42-es válasz)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__proble..

2012. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!