Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most akkor beteg vagyok? Sok...

Most akkor beteg vagyok? Sok csapás ért.

Figyelt kérdés

Apukám rákos lett,műtötték, kirakták neki zacskóra,2 hónapig kórházban volt.Előtte a nagypapám is rákos lett neki is ugyan az mint apának.Nagypapa hamarabb felépült....1 hét alatt kiengedték a kórházból.Sokan azt mondják nekem, hogy csodálnak hogy ennyi mindent átéltem és még mindig talpon vagyok.Egyébként mikor megtudtam hogy apa beteg nagyon kiborultam...Szinte depressziós voltam....Akkor jött az életembe egy fiú...Megváltoztatta az egész életemet...sokkal jobban voltam, kijártam a szabadba, boldog voltam vele.Aztán jött a csapás...Elhagyott...Nagyon rosszul érzem magam miatta, érzem hogy el fogja rontani az egész életemet..nem is tudom mikor mosolyogtam utoljára...mikor feljön msn-re akkor is azt várom mikor írja meg hogy szeretlek...de erre várhatok....Tudom...hogy nem fogja írni...az egyik bunkó haverja felment nála, és az ő msn-jéről írta hogy szeretlek beszélni akarok veled szeretlek stb... és erre persze annyira megörültem....de mondta hogy nem is írta....teljesen ki vagyok...sírok ha megszólal a régi kedvenc zene, az emlékek fényképek....

Mit kezdjek magammal?már az öngyilkosságon is gondolozok....


2010. dec. 31. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:

ne légy öngyilkos.


hány éves vagy?


ha az a fiú tett boldoggá akkor keress más fiút magadnak.


csalódás mindig is fog érni.....mindenkit ér


igen a csapások utolérnek...de ezek végett nem éri meg meghalni.

ha kis korordba rossz élet volt a tied.

akkor az változhat.

2010. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Öngyilkosságra csak a gyáva emberek vetemednek. Küzdj, harcolj! A hit segíthet. És heverd ki a barátod utána keress egy másikat :) Remélem jobbra fordul a sorsod! Ne add fel!
2010. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ami nem öl meg, az megerősít!!! :)
2010. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia.


Sajnálom a sok rosszat ami történt Veled, viszont úgy érzem fiatal vagy még, de ha nem is akkor sem szabad feladni, keresztapám 30évesen lett öngyilkos, Akkoriban nagyon sok minden összejött Neki is, úgy gondoljuk emiatt tehette azt amit, viszont azóta 1000 + 1 alkalom lehetett volna változtatnia, vagy arra hogy segítséget kérjen!!! Az az űr amit itt hagyott az viszont a család többi tagját készítette ki, tehát önző dolognak tartom az Öngyilkosság gondolatát.


A fiú kérdésre pedig annyit tudok mondani Neked, hogy amikor Én is szerelmi bánatban voltam mert elhagyott a barátom egyik napról a másikra, enni, aludni, gondolkodni nem tudtam, egy zombinak éreztem Magam, amikor megvettem a Titok c. könyvet. Hát Engem ez rázott fel!!! Nagyon nagy hatással volt Rám és nagyon sok erőt tudtam belőle meríteni. Ne a filmváltozatát nézd meg, hanem a könyvet olvasd el.


Gondolj arra hogy jön az új Év, új év új élet!!! És most már biztps hogy csak jó jöhet, csak higyj benne.

2010. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Figyelj ha ennyi mindent kibírtál már az életedben akkor nehogy már egy k¨csög fiú bässza el az életed.

Örülj neki,te jobb fiút érdemelsz.

Próbálj meg kimozdulni,biztos van valami amit szeretsz,csináld azt.

Én csodállak és felnézek rád,hogy ennyi erő van benned és nem vagyok ezzel egyedül,gondolj ebbe bele.

2010. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm....
2010. dec. 31. 14:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy nehéz, de most kell erősnek lenned.. Hiszen ami nem öl meg, az csak erősít.. :)

Gondok mindig lesznek. Nincs gondtalan, felhőtlen élet, és pasijaid is lesznek még páran.. :D

Lehet hogy ez a fiú most kirántott a gödörből, de ezek szerint ő nem szeretett téged annyira, mint te őt. De könnyen jött, könnyen ment. Még mindig jobban jártál mintha nem ismerted volna meg, mert akkor még ott csücsülnél a gödör alján.. De ez is jó volt tanulságnak. Egyszer minden véget ér. Nincs mit tenni. A tanácsom az, hogy ne add fel, mert ha a múlton rágódsz, könnyen megfeledkezel a jelenről, de így a jövőd rovására. ://

Szóval fel a fejjel! Keress valamilyen elfoglaltságot, például sportolj valamit, keress egy hobbit, és felejtsd el azt a srácot. Ne is gondolj rá.:))

13L

2010. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

a szarkedvűség nem betegség..

Én azonban beteg vagyok, és imádok beteg lenni, nem akarok meggyógyulni, mert nem érzem magam betegnek.

16/L


Csak egy szabály van hogy soha ne add fel, valósítsd meg az álmaidat. Mindig apró célokat tűzz ki magad elé, szép lassan törekedve a tökéletesre.

2011. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
12 éves emos vagy, kamu sírás, előbb legyenek igazi gondjaid, ne csak a tini szerelem, meg amúgy is, semmi nem tart örökké, és ez az élet nagy igazsága....
2011. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és ha megölnéd magad nem gondoslz rá hogy mi lenne szegény szüleiddel?:D
2011. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!