Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csináljak a fiammal? 10...

Mit csináljak a fiammal? 10 évesen még babázik.

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 11:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Az én fiam is sokáig babázott. Igaz ő a kis szuperhős babáival. Star wars figurák, pókember, Ben Ten figurák stb. Vegyél neki ilyeneket és akkor nem ciki hogy fiú létére babázik. Szerintem ezeknek a gyerekeknek hatalmas a fantáziája és a babákkal maguk által kreált történeteket játszanak el.
2012. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
10 éves gyereknél teljesen normális, hogy szeret babázni. Én se jártam táncra, mint a többi kislány, mégis ember lett belőlem. Pedig anyukám akkor nem sok reményt látott erre...
2012. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

Lány vagyok, 10 évesen kizárólag "fiús" játékokat voltam hajlandó játszani (autós, játékpisztollyal lövöldözős, foci), fiúruhákban jártam (nem unisexben, hanem konkrétan fiúruhákban), a lányoknak való ruháktól a hideg kirázott és anyum nem tudta rámadni. Bicikliből is csak a fiúbiciklit fogadtam el, a hajam rövid volt. Az iskolában a fiúkkal játszottam.


Most 18 vagyok, csak lány/női ruháim vannak, szoknyákat is beleértve, derékig érő hajam van, másfél éve stabil kapcsolatom (fiúval :D), érdekelnek "lányos" dolgok... Nyugi, nem lesz gond, majd kinövi. :D

2012. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%

Támogasd és fogadd el őt olyannak,amilyen.Babázni szeret,na bumm.Nekem az egész gyerekkorom azzal telt,hogy az anyám a kimondott vagy ki nem mondott elvárásait tukmálta rám,folyton erőltetett valamit.Te örülnél neki,ha focizna,ő viszont nem szeretne.Szerintem nem érdemes erőltetni,hidd el nekem.El nem tudom mondani,hogy mennyire utáltam balettórára járni,meg zongorára járni,mert anyám szerint az a kislányoknak való elfoglaltság,nem pedig a szőnyegen autózás az öcsémmel.


22/L

2012. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Szerintem nem baj ha babázik,ha látja hogy a többi fiú nem babázik ő is abba fogja hagyni
2012. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Minek vettél egyáltalán babát neki? Ha meg van lánytestvére, akkor mondhattad volna neki idejében, hogy ez a lányok játéka, egy fiú nem babázik.
2012. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%
Vegyél neki egy kutyát!
2012. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
84%
Általános iskolában volt egy osztálytársam, aki egész sokáig babázott (egész konkrétan barbie-zott). Ma sikeres zenész, lányok bálványa, és nem mellesleg az egyik legintelligensebb ember a korosztályomban, akit van szerencsém ismerni :) Nem kell megijedni!
2012. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia, végul meddig babázott a fiad? Bocsi a kérdésért, de most melyik nemhez vonzodik?
2022. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!