Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit gondoltak az efféle...

Mit gondoltak az efféle gyermeknevelésről? Video lent

2012. máj. 14. 18:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
szerintetek ilyen erősségű ütéseknek OTTMARAD A NYOMA?
2012. máj. 14. 21:03
 12/14 anonim ***** válasza:

Az nyilvánvaló, hogy naponta többször is kapnak a fenekükre a lányok. Én úgy gondolom, hogy kivételes esetben, ha már semmi más nem használ, megengedhető egy jelképes fenekelés vagy hasonló. Ha viszont ilyen gyakori, a gyerekek egy idő után megszokják, és egy idő után semmi visszatartó ereje nem lesz. Ekkor a szülő egyre brutálisabb lesz, hogy a kívánt hatást újra elérje, és onnantól az már gyermekbántalmazás...

A kisfiam már benne van a dackorszakban, és igencsak próbára teszi az idegeinket. Mégsem szoktuk megütni, a kezére kapott eddig összesen kétszer több hónap alatt. Mindent megteszek, hogy finomabb módszerekkel kezeljem az engedetlenségét, egyrészt nem visz rá a lélek, hogy bántsam, másrészt nála egyébként is csak olaj a tűzre.

2012. máj. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én le se írom a véleményem az ilyen "anyáról", mert az nem tűr nyomdafestéket!
2012. máj. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Aki idáig jut, mert szavakkal nem tudja meggyőzni a gyerekét a helyes viselkedésről, az tényleg nem anyának való. Igenis meg lehet tanulni beszélni gyereknyelven, és irányítani a helyes viselkedés felé, verés nélkül is! Ilyet csak akkor kaphatna az én picim, ha vizes kézzel rohanna a konnektor felé, vagy nem tudom... életveszélyes butaság megelőzésére és hogy tényleg nagyon mély nyomot hagyjon benne, hogy azt nem szabad. De mivel ilyen nem fordul elő, mert megérti szép szóval is a gyerek, nincs is értelme verni. Főleg nem ilyen gyakorisággal, hogy egy kamera fel tudja venni ennyiszer(!). Ennek már így semmi értelme! Valami alapvető probléma van a kommunikációval ebben a családban.
2012. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!