Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit gondoltak az efféle...

Mit gondoltak az efféle gyermeknevelésről? Video lent

2012. máj. 14. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Legszívesebben eltörném a kezeit, aztán én is jól elfenekelném egy karikással! Hogy lehet valaki ennyire elmebeteg??? Mert még néha-néha talán(!) beleférne, de ezek a kislányok nem csak néha kapnak...
2012. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Én azt gondolom,hogy ez a nő elmebeteg és az ilyennek nem való gyerek!Szegény lányokon látszik,hogy rettegnek az anyjuktól.Nagyon elitélem az ilyen "gyermeknevelést"!
2012. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Az még nem lenne baj,ha indokolt esetben,egyszer kapnának a gyerekek a fenekükre. Van,amikor kiprovokálhatják.

De ez az állandó verés csak dacot eredményez,és a gyereke csak azért is azt csinálják,amit akarnak. Nem tudják,hogy miért kapnak verést.

2012. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

hát én inkább nem nézem meg, baromi érzékeny vagyok ha látom hogy egy anya terrorizálj a gyerekét.

15 hetes kismama

2012. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jó de az előzményeket nem tudjuk. lehet hogy nagyon indokolt a fenekes. de tény hogy jó nagyot csattannak és biztosan vörös marad a nyoma rendesen
2012. máj. 14. 18:50
 6/14 anonim ***** válasza:

még mindig jobb egy fenékre csapás mintha

szó szerint agyba főbe verné,.

2012. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudjuk az előzményeket????

Ebben a két perces videóban vagy egy tucatszor üt rájuk!

Szembe köpném az ilyen "anyát"! Undorító!!!!!!!

8 hetes kismami vagyok, de sírva tudok fakadni, ha valaki bántalmazza a gyerekét!

2012. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ez egy összevágott videó. az előzményeket pedig tényleg nem tudjuk. mármint azt hogy miért kapnak éppen a gyerekek.


másik meg hogy ha megfigyelitek csak kézzel és csakis egyet kapnak és ahogy előttem írták nem agyonveri csak rásóz a fenekükre.


ne mondja már senki hogy még nem vert rá egy hasonlót a gyerek hátsójára

2012. máj. 14. 19:33
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

A legtöbbször ez csak az első lépés. Ebből lesz később a pofon, a nadrágszíj. Legalábbis nálunk így volt :-(


De azt jó lenne tudni, hogy hány nap/óra alatt volt ennyi fenékre ütés.


Nekem még csak 7 hónapos a lányom. Nem ellenzem elvakultam a jelképes testi fegyelmezést, de ebben sem szabad túlzásba esni.

2012. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

igen a mai mimóza anyukák egyáltalán nem alkalmaznak testi fenyítést mert Dr. Spoke és egyéb tanácsadók se m ajánlják. Helyette elnézően aszisztálnak a szemükfénye hülyeségeihez és végül megy a csodálkozás , hogy fejükre nőtt a györek' és kezelhetetlen.


Nem gondlom hogy agyba főbe kell verni a gyereket, de ne essetek már át a ló túloldalára se..


Tényleg "érdekes" lenne megtudni hogy mennyi idő telt el a fenekelések között és hogy MIÉRT kapták a lányok.

2012. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!