Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek ikrei lettek, mit...

Akinek ikrei lettek, mit gondoltak, éreztek amikor megtudták?

Figyelt kérdés

2011. nov. 28. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
DUPLA ÖRÖM!!!! :)
2011. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétségbeesetten sírtam,hogy mi lesz velem,hogyan fogok majd helytállni,mivel abszolút nem voltam anyatípus.Ezen kívül azon is aggódtam,hogyan fogjuk majd őket eltartani,egy gyerekre rendezkedtünk be anyagilag,és a lakás is kicsi,csak két szobánk van.Ezek voltak a kezdeti gondolataim,az első ledöbbenés után,soha eszembe nem jutott volna,hogy valaha ikreim lesznek,bár nagyon is számíthattunk volna rá..Ezek a depressziós érzések kb. a 15.hétig tartottak,addigra teljesen átállt a gondolkodásom,megtanultam többes számban beszélni a babáimról:D addig az sem ment.Tudomásul vettem h mindenből kettő lesz,egyszóval berendezkedtünk a két gyerekre,a fejünkben is,meg a lakásban is.Mire a terhesség végére értem,már imádtam ezt az állapotot,és mikor megszülettek,az már maga volt a csoda,ami azóta is tart:D
2011. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Húúú hát az egy leírhatatlan érzés ha megtudod hogy két pici szív dobban egyszerre odabent:))Érdekes mert nekem se az 5. se a 9. uh vizsgálatn nem látszódott a második babó de nnek ellnére a párommal már a 12. uh előtt úgy beszéltünk mintha ketten lennének és láss csodát a 12. uh-on megpillantottam a két kis buksit:)))))))))Nagyon boldog voltam habár nem voltam sosem az a görcsösen ikreket akaró nő de a Jó Isten nekem ezt szánta és hát kedves kérdező ennél szebb dolog nem igen van az életben hogy két kis tökmag egyszerre üvölt a szülés illetve császár után na amikor a hangjukat meghallottam ami az egész szülőotthont beremegte de tényleg szó szerint na azt soha nem fogom elfelejteni!!!:))Én csak azt nem bírom mikor nem hogy velem örültek volna hanem sajnáltak hogy jaj szegény hogy bírod na én pont az az embertipus vagyok aki szereti a kihívásokat és ez egy nagy...nagy kihívás!!!!Meg szerintem nincs olyan n aki titkon nem szeretne ikreket!!Csak féltékenységből rá trónfol hogy ő biztos ki nem bírná,dehogy is nem azt sem tudják micsoda nagy élmény két kis pöttöm!!Nos ennyi röviden tömören:))Miért nektek az lesz vagy volt a családban és nagy az esély rá???Szép napot.
2011. nov. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Számítottunk rá, mert a családunkban - mind a két részről - sok iker pár van. Így gondoltam, hogy mi nem fogjuk ezt megúszni... Örültem, lényegében annyit akartam, hogy egészségesek legyenek! Két kislányunk van, akik 2,5 évesek már. Több gyermeket nem terveztünk, de védekezés mellett terhes lettem. Most megint ikrekkel vagyok várandós. Úgyhogy ... nekem 'bejött' az élet :))
2011. nov. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Húúú kedves utolsó nagyon gratulálok:)Adjon a Jó Isten nektek sok-sok örömöt és boldogságot!!!Annyiból könnyebb dolgod lesz hogy nemismeretlen számodra egyszerű két pici gondozása:))
2011. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyszerű=egyszerre
2011. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon örültem volna ha ikreket várok és nagyon remélem talán majd a kövi alkalomnál.
2011. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!