Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 2.5 éves kisfiam 2 napja...

2.5 éves kisfiam 2 napja leveszi a pelust, a szobába kakil, kimázolja a falat, majd szól, h bekakiltam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk külföldön, és már a nyáron volt szobatiszta
2011. nov. 29. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most miért van rajta pelus? Gondolom visszaesett. Lehet, hogy megviselte a változás, és így hívja fel magára a figyelmet. Bántani semmi esetre se bántsd emiatt. Én a következőt tenném:

Nem vegyél róla tudomást, tedd tisztába, takaríts ki, esetleg annyit mondj, hogy ezt nem szabad. Ha nem reagálsz rá ingerülten, nem éri el acélját, hogy felhívja magára a figyelmet éshamar abbahagyja. Próbálj vele mostanában minél többet foglalkozni, hátha az is segít.

2011. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

dühös, csalódott valami miatt.

én felkeresnék egy gy.pszichológust a kaki szétkenése miatt

2011. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért csinálja nem tudom. De az én fiam is csinálta kb. fél évig elég kiakasztó idöszak volt . Aztán egyszer csak nem csinálta többé.
2011. dec. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonló de nem ennyire durva szituban én megkértem szépen, megkértem szigurúan, ha akkor sem, akkor kikapott. Valószínűleg elég jól elkaptam, mert soha többé nem csinálta azt.

Nem vagyok a verés híve, de van ami nem vicces, és nem apróság. Összekenni a falat kakival ebbe a kategóriába esne.

De szivem szerint azt mondanám szépen kérd, ugyanakkor szigorúan. Valószínűleg nem szeret ott lenni ahol vagytok, és így fejezi ki, de muszály megszoknia. Nem baj ha bekakil újra pelusos, még nincs késő, de a falrakenést le kell állítani. Legyetek vele más egyéb szempontból is türelmesek, hogy szépen megszokja az új helyet, foglalkozzatok vele sokat.

2011. dec. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szigorúan rászóltunk,és befejezte!

Mostmár van úgy, hogy pucérra vetkőzik, bemegy a fürdőbe, és önállóan ráül a wc-re és nagy büszkén kiálltja hogy "kakiltam"! Olyan édes:)

2011. dec. 24. 16:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!