Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » S. O. S. Megőrülök. A 27...

S. O. S. Megőrülök. A 27 hónapos kislányom most már lassan fél éve éjszaka csak ordít, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Többen javasolták, hogy hagyjam sírni. Hagyom is, de már a szomszédok is szóvá tették, hogy nem tudnak aludni. Képes egy órát kettőt ordítani. Nem fárad el és csak az apja ölében nyugszik meg. ÉN nem kellek neki, pedig soha nem bántotam, imádom, csak megőrjít, de az apja is ugyan így van vele. Segíthet valamilyen orvos ez ügyben, mert mi már lassan mindent kipróbáltunk. Ágy áthelyezés, szentelt vizzel locsolás stb... az ilyenek túl vagyunk, a védőnő a pszichológust nem javasolja, mert még nem tud rajzolni és nem is kommunikál rendesen. Segítsetek, mert már nem bírom sokáig.
2011. jún. 26. 13:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Nagyon jót mosolyogtam a megjegyzéseden, miszerint jellemző, hogy csak nők válaszolnak:)))))

Szívesen feltenném a kérdést itt a gyerekvállalás témakörben, hogy "Hány férfi van itt?"


Meg is teszem, kíváncsivá tettél!:)))

2011. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ffi


Én éppen itt vagyok, gondolom a gyerekvállalás egy nő és egy férfi tudatos döntése... Hja igaz egyes, feministáknak, mi csak donorok vagyunk....Hogy a gyerek nevelése ellátása is közös feladat....áh csak a nők tudják kézbe fogni a gyereket, pelenkázni, fürdetni, szeretgetni....nna pesze...vannak azért macsó lelkületű ám gyermek imádó apák is, Tudod?

2011. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
régi családi történet: szomszédnénit megkérték vigyázon a nagymamámra, aki egésznap csak bömbölt.. szomszédnéni megunta és egy kis pálinkás kenyeret adott neki, másnap a szívbaj kerülgette hogy a gyerek előző nap óta nem kellt fel. Nagymamának jelzem semmi baja a mai napig, és már elmúlt 83 éves :)(mégmielőtt valaki kezdené a károshatást)
2011. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!