Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » S. O. S. Megőrülök. A 27...

S. O. S. Megőrülök. A 27 hónapos kislányom most már lassan fél éve éjszaka csak ordít, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Többen javasolták, hogy hagyjam sírni. Hagyom is, de már a szomszédok is szóvá tették, hogy nem tudnak aludni. Képes egy órát kettőt ordítani. Nem fárad el és csak az apja ölében nyugszik meg. ÉN nem kellek neki, pedig soha nem bántotam, imádom, csak megőrjít, de az apja is ugyan így van vele. Segíthet valamilyen orvos ez ügyben, mert mi már lassan mindent kipróbáltunk. Ágy áthelyezés, szentelt vizzel locsolás stb... az ilyenek túl vagyunk, a védőnő a pszichológust nem javasolja, mert még nem tud rajzolni és nem is kommunikál rendesen. Segítsetek, mert már nem bírom sokáig.
2011. jún. 26. 13:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

háziorvossal megbeszéltétek? nyilván nem véletlen ordít a kölyök, hanem valami baja van


az ágyáthelyezés és szentelt víz baromságot meg nem kommentálnám

2011. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
hát igen, ahogy az első írta, nem szentelt vízzel kéne locsolni :( hanem kideríteni hogy mi a baja! mert vmi biztos van, különben nem ordítani éjszakánként! ha nem fáj semmije, akkor vegyétek ki, azt aludjon a ti ágyatokban egy darabig, hátha fél esetleg vmitől
2011. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Már próbáltuk azt is, hogy ott aludjon a mi ágyunkba, de nem akar, csak ölben. Természetesen a háziorvossal is beszéltünk. Kapott olyan gyógyszert, hogy sevenaletta (gyerek nyugtató) plussz még a hasára valamit, amiben szintén van egy kis nyugtató és még ezzel sem sikerült aludnia éjszaka. De nem igazán vagyok megelégedve sem aháziorvossal, sem a védőnővel. Ahova beutaló kell, neki kéne megírni. Ezért fordultam ide.

A szentelt vízes témát nem bánom ha nem kommentáljátok, de amikor az ember már mindent megpróbál, azt sem hagyja ki!!!!!

2011. jún. 26. 13:45
 4/23 anonim ***** válasza:
13%
Jó, akkor kend be kénsavval és klórral, hiszen erről azt mondja a Zimbabwe Ungabunga egyház, hogy használ, és hát mindent ki kell próbálni, nem?
2011. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

nem lehet, hogy rosszat álmodik?vagy a tvbe lát valamit?

amúgy segíteni kéne, nem kommentálni dolgokat, mert a kétségbeesésében mindent megtesz az ember. na mindegy.

Ugyanabban az időben kel fel? mert a barátnőméknél az öccse sokáig ugyanabban az időben felébredt, mert egyszer megriadt valamire, és utána valahogy ez benne maradt, és megriadt és sírt(mondjuk ez napközben volt a nagyalvás idején.

homeopata dokihoz esetleg vigyétek el, ő bizti tud segíteni, nem kell beutaló.

nekem ennyi jutott eszembe

2011. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

hát az utolsón szétröhögtem az agyam :D :D

bocs!


és csak éjszaka sír? nappal nem?

és a foga nem jön?

és ő mit mond? (gondolom beszél már valamennyire) és gondolom kérdezgetitek hogy miért sír, vagy mi a baj?

és ha apánál megnyugszik, utána leteszitek, akkor is sír?

2011. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

Szia! Esetleg nincs valami konkrét időszak, amikor sír? Elaltatni hogyan szoktad? Elalszik, felébred és akkor sír, vagy már el sem alszik? Fogai mind kint vannak?

Azért nem marad meg nálad, mert érzi, hogy ingerült vagy. Nem történt valami változás fél éve, ami kibillenthette a nyugalmából? Családi problémák, költözés, kistesó...stb?

2011. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Homeopátiás orvost keress meg, vagy alváslaborba vidd el, ott talán tudnak segíteni, ha ez alvászavar. Adok egy telefonszámot is, itt érdeklődhetsz: 06-1/450-37-63 (alváslabor). Esetleg csináltass egy neurológiai vizsgálatot, hátha van valami idegrendszeri eredetű probléma, és azért nem tud pihenni. Kitartást!
2011. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%
Jön a foga, épp nő ez mind fájdalmas ezért sir kitartás a gyerknek nem kell orvos nektek kell egy kis erőfeszitést tennetek. A babák sirnak ez a dolguk kitartás.
2011. jún. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%

Ő nem baba, és mi az, hogy nem kommunikál egy 27 hónapos gyerek?????????? Hát az elég nagy baj, ennyi idős gyereknek tökéletesnek kell lennie a kommunikációjának, mégha esetleg nem is beszél tökéletesen. Mondjuk számomra az is furcsa, de arra azt mondják a szakértők ráér.

Én nevelési tanácsadóba, pszichológushoz vinném, mert ha nem kommunikál, arra nem juttok el, hogy kiderüljön mi baja és miért üvölt éjjel plusz üvölt is- szerintem komoly baj van vele. Amin nem segít a szentelt víz, de a klór sem.

2011. jún. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!