Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Sógoromék fia 11-éves és...

Sógoromék fia 11-éves és furin rángatja a fejét bár Én még csak 10 hónapja ismerem de azóta mit tegyenek? Mondtam neki vigye el dokihoz erre Ő azt mondta hogyne hogy teletömjék nyugtatókkal!

Figyelt kérdés
Mellette hiperaktív nem lehet tőle beszélgetni nem tanul,és kiabál a szüleivel.
2009. márc. 17. 12:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet hogy nálunk van valami, aminek a hatására a gyerek ideges, és attól rángatózik így?

nem tudod elvinni te orvoshoz? :S

2009. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
náluk*
2009. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Tourette-szindróma nem lehet? Nem ad ki kisebb hangokat, esetleg más mozgások? A hiperaktivitás járhat együtt a TS-sel. Több tourette-szindrómás gyereket ismerek, nagyobb kamasz korra eléggé elsúlyosbodhat a helyzet. Ha nem kezelik, a kis fejrángatásokból csapkodások, ordítások, hangos káromkodások lehetnek, az ő akaratán kívül! Ha ez van, mindenképpen kell gyógyszeres kezelés!

De ha nem is ez áll fenn, mindenképp el kéne valahogy vitetni orvoshoz. Szerintem jobb félni, mint megijedni.

2009. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!