Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kamaszodik a húgom, mit tegyek?

Kamaszodik a húgom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogyan kezeljem a helyzetet. A Szüleink hat éve meghaltak, én nevelem.

Titokban sminkel, pénzt csen, pedig kap zsebpénzt, találtam a nadrágzsebében öngyújtót.

Ha beszélek vele, korrekten, akkor odavágja, hogy nem vagy az anyám. Pedig félig-meddig az vagyok.

A férjemmel is szemtelenkedik, az egy éves lányomat sem bírja elviselni. Ha valamit kérek tőle, magasról tesz rá.

Olyan barátai vannak, hogy feláll a szőr a hátamon. Fogalmam sincs, mit tegyek, senkitől sem tudok segítséget kérni.

26/n


2011. máj. 18. 11:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

találtam a demotivalo.com-on egy nagyon szép képsorozatot , ami idekapcsolódik.


[link]


szintén én

2011. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 ekeke ***** válasza:
7%

A "nem vagy az anyám" pillanatában akkora pofás kellett volna, hogy leesik a feje. Utána pedig elmondani neki azt, hogy "az vagyok, aki annak ellenére, hogy nem az anyád, magához vett, hogy ne a sarkon striheljél".


Amúgy meg nyugodtan dobd ki, és felejtsd el, ahová menni akar, úgyis odaér egyszer. Ha elég hamar és elég erősen megkapja a pofonokat, még talán időben visszafordítják. Sok "támogatás" és duma és sok év időhúzástól csak úgy fogja érezni, hogy mindenhez joga van, lahúzhat és kirabolhat. Pár és és azt is megteszi.

2011. jún. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Sminkelés: engedd meg neki hogy sminkelje magát,azzal túl sok kárt nem tehet magában.Persze, azért mértékkel. Pénz: mindig kérdezd meg hogy mire kell neki. Ha 'kajára' akkor csinálj neki te ;) Öngyújtó: szerintem cigihez.. ébreszd rá,hogy mennyire káros!

Nem akarom sértegetni,de eléggé idióta ha ilyen dolgokat a fejedhez mer vágni.. Hiszen ti tartjátok el, hogy van képe ilyenre hivatkozni?! Ez nagyon pofátlan dolog. A suliban szerintem nem akkora probléma hogy feleselget,mert velem is néha elszalad a ló, olyan barom tanáraink vannak.. A baráti köréből meg sűrgősen iktasd ki mert szerintem nagyon rossz hatással vannak rá. Irasd be sportolni, vagy ami még jobb, tanuljon hangszeren játszani. Ott kiélheti mélyebb érzelmeit.

Ami pedig a segítést illeti,szerintem nem tesz rá,csak nagyon lusta. És beszélgess vele nagyon sokat. Problémás lány, de még menthető.

2011. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én egy hasonló korú lány vagyok mint a húgod...én nem szoktam ilyen súlyos dolgokat csinálni, de ha valami olyat csinálok, amitől a szüleim óvni akarnak inkább azt mondják (kiabálva), hogy mennyek és csináljam csak...ennek mindig az a hatása nálam hogy teljesen elmegy a kedvem attol, amit csinálni akartam....ha gondolod próbáld meg ezt a módszert
2011. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
rohadtul egyetertek az elottem szoloval, nalunk is ugyanez van.
2011. jún. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!