Miért ilyen a hugom?

Figyelt kérdés

Mindentől fél...fél egyedül fürödni.

És nem önálló egy kicsit sem.

Reggelente anyukám öltözteti...satöbbi.

pedig már 10éves júniusba 11lesz..

8.os vagyok...Budapestre megyek továbbtaulni és akkor korábban kelek mint most ...leglább 5kor noos nem akarom őt is felkeltetni 5kor...elég 6:30kor is neki,de nem lehet,mert fél..mindentől..

Segííts,hogy mit tegyünk vele?


2011. febr. 2. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Kérdés, miért nem önálló...

Mert nem képes egyedül megcsinálni, vagy el van kényeztetve és megcsinálnak mindent helyette.


A félelem okát kéne kideríteni, kérjétek pszichológus segítségét (iskolai, ha nincs helyi nevelési tanácsadó).

Anyukádnak kéne lépni az ügyben.

2011. febr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon bután jön le ,de én is ilyen voltam. azóta már 14 vagyok,de 11 évesen komolyan mondom anyum fürdetett,és még öltöztetett is. Átmentem egy sokkal jobb suliba (gimnázium),és megváltoztam. életvidám vagyok,viszonylag jo félévivel,csak rá kellett jönnöm,hogy ez ciki. tele vagyok barátokkal ( nem ego,csak ,h megváltoztam) , van legjobb bnőm... Minden klaffol (csak el ne szoljam magam). mondom egy uj suli,pár uj arc és más lettem. :)
2011. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
előző vok. bocsi kihagytam: én nem féltem,csak lusta kis elkényeztetett vtam.de ez a multé.:D
2011. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a szüleitek rontották el, azzal, hogy nem nevelték önállóságra. Popsiját sem törli ki egyedül? Hamarosan menstruálni fog, akkor is kell neki segítség a betét cseréhez?
2011. febr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Morbid,de bizony az egyik ismerősömnek, tényleg az anyukája vagy a nagymamája cserélte a betétjét az elején. Én sem akartam elhinni elösszőr, de igaz volt.
2011. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg fél, én is a pszichológust javaslom.
2011. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is ilyesmi voltam, csak mert minden kis hülyeségen fennakadtam. :D Kezdjétek el szoktatni. Például fürdésnél maradjon nyitva az ajtó, alvásnál égjen a lámpa, és legyen nyitva ott is azt ajtó. Nekem bevált... bár én mindezt magam találtam ki,mert nem akartam nyösztetni a szüleim. :D
2011. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ugy kell csinálni hogy :ha nem öltözik fel akk. pucéron megy iskolába ugyse fog pucéron menni ugyhogy felöltözik!
2011. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Iskolaban is ilyen? Marmint tesi elott sem tud egyedul feloltozni? Vagy uszodaban? Es ha majd ottalvos taborba vagy kirandulasra megy? Neki lesz rosszabb mert ezzel fogjak piszkalni. Foglalkozzatok a dologgal mert o fogja megszivni :/
2011. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!